Obsidian займеться продовженням Fallout: New Vegas


Опубликованно 13.10.2017 03:10

Obsidian займеться продовженням Fallout: New Vegas

Ведучий геймдизайнер Obsidian та керівник розробки New Vegas Джош Сойєр повідомив, що з радістю повернеться до продовження легендарної серії, якщо Bethesda Softworks дасть добро

Ведучий геймдизайнер Obsidian та керівник розробки New Vegas Джош Сойєр повідомив, що з радістю повернеться до продовження легендарної серії, якщо Bethesda Softworks дасть добро Варто сподіватися

Fallout 4, остання гра серії, виявилася досить суперечливим проектом, як і Fallout 3 в свій час. Обидві гри розробляла Bethesda Softworks (знайома багатьом по серії TES), яка і є правовласником серії. У свою чергу, спін-офф "трійки" - New Vegas, розроблений Obsidian Entertainment виявився настільки хороший, що приносить солідний прибуток корпорації і по сей день, при тому, що з релізу пройшло вже сім років. І за визнанням Джоша Сойєра, він не проти знову повернутися в рідне пост-апокаліптичний сеттінг.

«Я б із задоволенням повернувся до Fallout. Я знаю, що в Obsidian є купа людей, які дуже хотіли б знову зайнятися цією серією. Якби нам дали такий шанс, ми без роздумів взялися б за роботу», — зазначив Сойєр.

Сподіваємося, що Bethesda прислухається до своїх колег і дасть дозвіл на створення гідного сиквела, фанати Fallout його заслужили.

Джерело: GamespotКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут