PUBG побила рекорд Dota 2 і стала найпопулярнішою грою в Steam


Опубликованно 10.11.2017 02:16

PUBG побила рекорд Dota 2 і стала найпопулярнішою грою в Steam

У кінці серпня екшен PlayerUnknown's Battlegrounds вперше обійшов популярну MOBA-гру Dota 2 за кількістю одночасних гравців в Steam, а вже на минулих вихідних проект встановив абсолютний рекорд онлайну і остаточно утвердився в ролі лідера.

У кінці серпня екшен PlayerUnknown's Battlegrounds вперше обійшов популярну MOBA-гру Dota 2 за кількістю одночасних гравців в Steam, а вже на минулих вихідних проект встановив абсолютний рекорд онлайну і остаточно утвердився в ролі лідера. Повинен залишитися тільки один

PlayerUnknown's Battlegrounds з'явився в Steam за програмою раннього доступу в березні, і хоча фінальна версія симулятора виживання з'явиться лише до кінця року, це не завадило розробникам продати більше 10 мільйонів копій. Цю позначку проект подолав на початку вересня. Темпи зростання PUBG не перестають дивувати — спочатку творці гри повідомили про рекордні 1 342 857 одночасних гравців, а через кілька днів цей показник становить вже 1 349 413 осіб.

Завдяки онлайн-шутеру Steam також оновив власний рекорд онлайну, зафіксувавши понад 15 мільйонів користувачів в мережі. Нарешті, PUBG обійшов консольну Destiny 2, в яку напередодні різалися «більш 1.3 мільйона» гравців одночасно.

Джерело: SteamDBКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут