Yunmai Mini 2 WiFi — оновлення смарт-ваг партнера Xiaomi


Опубликованно 11.11.2017 00:37

Yunmai Mini 2 WiFi — оновлення смарт-ваг партнера Xiaomi

Навесні на краудфандінге Xiaomi з'явилися «розумні» ваги Yunmai Mini 2. Всього через 9 годин після старту кампанії продажі новинки перевалили за 10 000 одиниць, а через 58 годин була розпродана вся партія. Тепер партнер представив модифікацію популярної моделі з підтримкою Wi-Fi — Yunmai Mini 2 WiFi.

Навесні на краудфандінге Xiaomi з'явилися «розумні» ваги Yunmai Mini 2. Всього через 9 годин після старту кампанії продажі новинки перевалили за 10 000 одиниць, а через 58 годин була розпродана вся партія. Тепер партнер представив модифікацію популярної моделі з підтримкою Wi-Fi — Yunmai Mini 2 WiFi. Що нового?

Yunmai Mini 2 WiFi отримала знайомий дизайн з верхньою панеллю з загартованого скла і світлодіодним дисплеєм. Бездротовий модуль Wi-Fi дозволяє передавати дані в додаток через інтернет, хоча Bluetooth для звичної синхронізації за допомогою смартфона тут теж є. Ваги запам'ятовують до 16 користувачів, окремо збираючи інформацію про стан здоров'я кожного члена сім'ї.

Кількість досліджуваних параметрів зросла з 14 до 17 (індекс маси тіла, співвідношення жирової і м'язової маси, показник обміну речовин, рівень гідратації і так далі). Живлення забезпечують 5 батарейок типу AA, які досить міняти раз в 150 днів. Розміри залишилися незмінними — 260x260x26 мм. Ціна питання

На китайському ринку продажу Yunmai Mini 2 WiFi розпочнуться 19 жовтня. Їх можна буде придбати на старті за $26, а звичайна ціна смарт-ваг становить без малого $31. Це в два рази дорожче оригінальної моделі і порівнянно з більш великими вагами Xiaomi і Meizu (без Wi-Fi). У продавців на китайських онлайн-майданчиках цінник може перевищити $50.

Джерело: MyDrivers.comКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут