Селище імені Морозова, Ленінградська область


Опубликованно 12.11.2017 04:29

Селище імені Морозова, Ленінградська область

Як правило, росіяни воліють подорожувати по відомим місцям як у своїй країні, так і закордоном. До туристичного багатства Росії відносять озеро Байкал, Камчатку, Кавказькі гори, курорти. Але крім цього існує ще дуже багато красивих і цікавих місць, одне з яких - селище імені Морозова. Розташовується він у Ленінградському районі, а ось чим він може привернути до себе відпочиваючих, буде розказано в цій статті.Історія

Поселення було утворено ще в кінці 19-го століття. Іноді можна зустріти згадка про нього з іншими найменуваннями: Шереметьєвський завол, селище Шлиссельбургских порохових заводів.

Спочатку в цьому районі біля Ладозького озера був побудований завод з виробництва пороху. Розвиток військової промисловості відбувалося швидко, тому підприємства подібної спрямованості цінувалися державою. Перша назва села походить від фортеці Шліссельбург, що знаходиться на протилежній стороні водойми.

Якість продукції була на рівні завдяки новому англійської обладнання. На початку 20-го століття навколо виробничої зони поступово почали будувати житлові будинки, навчальні заклади, церкви і т. д.

Після революції 1917 року поселення втратило частину своїх пам'яток. Зі зміною політичного режиму уклад життя людей став абсолютно іншим. У 1918 році селище імені Морозова отримав свою нинішню назву.Опис

В даний час це місце може похвалитися колишньої промислової міццю. Тут відбудовані і функціонують Морозівський хімічний завод, Завод ім. Морозова (профілюється на вибухових речовинах, лаки, фарби і антикорозійних речовин). Крім цього тут є заводи харчової промисловості. Селище служить непоганим рекреаційним ресурсом країни. На території поселення є багато пам'яток, створені всі умови для нормального життя.

Населення селища імені Морозова (Ленінградська область) - 10712 чоловік (дані актуальні на 2015 рік). Маленька територія і кількість жителів не дозволяють поселення стати повноцінним містом.

Інфраструктура знаходиться на середньому рівні. Тут є лікарні, продуктові магазини, аптеки, будівельні товари, організації з вузьким профілем, ветеринарні клініки - загалом, все, що може знадобитися людині в житті. Також можна знайти в селищі імені Морозова льодову арену. Добре розвинене транспортне сполучення. Останнім часом, у зв'язку зі збільшенням кількості туристів, набуває популярності готельний бізнес.Розташування та клімат

Селище розташоване в північній частині Росії, недалеко від Санкт-Петербурга. Поруч розташоване знамените Ладозьке озеро з її неосяжними водами. Природа багата хвойними деревами, плодовими чагарниками, тому в цьому місці можна просто помилуватися істинною красою нашої країни. Повітря чисте і свіже.

З-за розташування тут часто йдуть дощі, температура повітря невисока. Спекотне літо настає максимум на пару місяців, решту часу тут прохолодно. Любителям риболовлі сподобається близькість багатого водойми, але варто пам'ятати про велику кількість комах. Вирушаючи в ліс на пікнік, обов'язково візьміть з собою теплі речі, намет і захисні засоби від комарів.

Добре відпочити можна не тільки на півдні. Північ прийме вас з розпростертими обіймами і залишить море вражень від спілкування з природою.Пам'ятки

Перше, на що варто звернути увагу, - релігійні будови. Тут розташована церква, яка колись вважалася однією з найкрасивіших церков Росії, - в ім'я святих апостолів Петра і Павла. У часи революції будівлі зазнали сильні зміни, і колишня краса не була повністю відновлена.

Якщо ви любитель історичних місць, обов'язково відвідайте фортеця "Горішок". Вона трохи віддалена від селища, що знаходиться на острівці посеред Неви. Тут частково збережена колишня архітектура, до того ж з острова буде цікаво помилуватися на навколишні краси.

Історія селища імені Морозова зберігається в одному з музеїв - "Дороги Перемоги". Заклад було збудовано у 1943 році і стало ключем до порятунку жителів блокадного Ленінграда. Даниною солдатам служить пам'ять, яка зберігається в цьому будинку.

Не забудьте про меморіалі "Переправа" та пам'ятнику "Сталевий шлях".Де зупинитися

На жаль, в самому поселенні готелів поки що немає. Зараз ведеться будівництво невеликих місць для ночівлі. Якщо ви вирішили з'їздити в селище імені Морозова (Ленінградська область, Всеволозькому районі), то придивіться до наступних населених пунктах:Шліссельбург. У цьому місті розташовується близько 5 готелів. Віддаленість від самого поселення - приблизно 5 км. В кожному місці є затишні номери з усіма зручностями, поруч розташовані кафе, продуктові магазини, аптеки.Кіровськ. Невелике містечко, в якому ви знайдете 4 гостьових комплексу. Істотний недолік - велика відстань між поселеннями - 21 кмВсеволожськ. Тут можна не лише зупинитися, але і відвідати деякі екскурсії по місцевих визначних пам'ятках. В окрузі знайдено 8 комфортних готелів зі зручностями, є можливість перекусити, купити продукти поблизу. Віддаленість від селища - 22 км.

Крім цього, можна розглянути гостьові будинки в Разметелево, Мяглово, Муріно, але будьте готові до довгої подорожі до пункту призначення. Як дістатися

Щоб дістатися до селища імені Морозова, скористайтесь путівником. Корисним виявиться навігатор або детальна карта Ленінградської області.

Якщо ви їдете з Санкт-Петербурга, вибирайте велику автомагістраль Р-21. Вона йде на схід. По досягненні великої розвилки, недалеко від річки Неви, візьміть на північ.

Крім особистого транспорту до місця призначення можна дістатися на поїзді. Найближча до поселення станція - Невська Дубровка. Туди щодня ходять рейси з Фінляндського вокзалу культурної столиці, вартість їх цілком доступна кожній людині. З населеного пункту часто їдуть в місто молоді люди, що бажають одержати освіту.

Незважаючи на маленьку площу і кількість жителів, селище розвивається і продовжує існувати. Пам'ять про минуле дбайливо зберігається і передається з покоління в покоління. Приділіть частину свого часу відвідування мальовничого місця, враження від якого збережуться на все життя.Категория: Туризм


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут