Розробники Luna Display перетворили камеру iPad кнопку


Опубликованно 13.11.2017 00:59

Розробники Luna Display перетворили камеру iPad кнопку

Поки Apple прибирає кнопки зі своїх пристроїв, команда проекту Luna Display знайшла спосіб додати ще одну «команду» на iPad.

Поки Apple прибирає кнопки зі своїх пристроїв, команда проекту Luna Display знайшла спосіб додати ще одну «команду» на iPad. Що за Luna Display?

Це нагадує флешку пристрій, який дозволяє перетворити iPad в будь додатковий екран для MacBook. Адаптер розроблений компанією Astro HQ, відомої своїм графічним редактором Astropad для планшетів Apple. Проект Luna Display зібрав на Kickstarter більш 645 тисяч доларів. Поставки гаджета за $70 (на краудфандінге ціна стартувала з $50) почнуться в наступному році.

У процесі роботи над новинкою у команди з'явилася ідея додаткової кнопки на лицьовій панелі iPad, де крім кнопки Home і дисплея є лише фронтальна камера. Її і вирішили перетворити на керуючий елемент. Як це працює?

Нова «кнопка» спрацьовує, коли користувач доторкається до модуля камери, закриваючи його від джерел світла. За словами розробників, їм знадобилося чотири місяці, щоб домогтися коректної роботи системи в різних умовах освітлення (і навіть у темряві). На продуктивності це ніяк не позначиться — процес навантажує процесор iPad всього на 1%, споживання енергії також зведено до мінімуму. Щоб не порушувати приватність, зображення з камери розмиваються і не зберігаються на пристрої. Аналізується тільки інтенсивність світла.

За замовчуванням кнопка-камера відкриває швидкі налаштування Luna Display. Це буде лише один із способів виклику бічного меню. Основним повинні були стати клавіші регулювання гучності, однак це порушує правила Apple. Можливо, команді доведеться додати екранну кнопку, від якої вони сподівалися позбутися.

В деяких додатках аналогічну функцію виконує датчик наближення, але так як у iPad його немає, фахівцям Astro довелося трохи поламати голову. Якщо ж Apple буде незгодна з таким підходом, можна спробувати з адаптером, який користувачі запропонували створити для iPhone X:

 

Джерела: Astro, The VergeКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут