Microsoft представила версію Surface Pro з підтримкою LTE


Опубликованно 14.11.2017 03:05

Microsoft представила версію Surface Pro з підтримкою LTE

Як і очікувалося, Microsoft на заході Future Decoded анонсувала ще один варіант гібридного планшета Surface Pro з підтримкою мобільних мереж стандарту LTE Advanced.

Як і очікувалося, Microsoft на заході Future Decoded анонсувала ще один варіант гібридного планшета Surface Pro з підтримкою мобільних мереж стандарту LTE Advanced. Завжди на зв'язку

12.3-дюймовий Microsoft Surface Pro з LTE буде доступний тільки з процесором Intel Core i5 сьомого покоління, 4/8 ГБ оперативної пам'яті і твердотілим накопичувачем на 128/256 ГБ. Як пояснили представники компанії, у старшої моделі Core i7 місце для модему включена вентилятором системи охолодження. Планшет отримав «гігабітний» чіп Qualcomm Snapdragon X16 з обмеженням швидкості до 450 Мбіт/с — в сегменті портативних комп'ютерів навіть такий показник тягне на рекорд.

Якщо вірити компанії, час автономної роботи в мобільних мережах всього на 10% менше, ніж при використанні Wi-Fi. Surface Pro вміє автоматично перемикатися між точкою доступу і LTE при погіршенні якості сигналу. Крім слота для карток nano-SIM є можливість підключення електронної e-SIM. Тільки для бізнесу

У США продажі Microsoft Surface Pro з підтримкою LTE почнуться з 1 грудня за ціною $1150 до $1450. Це рівно на $150 дорожче стандартних версій без модему, які обійдуться в $1000 і $1300. Клавіатура і стилус продаються окремо за $130-160 і $100 відповідно.

Представлений на початку року планшет-трансформер Dell Latitude 5285 з підтримкою LTE встиг трохи подешевшати, і аналогічну старшої моделі версію можна купити дешевше $1350.

Джерела: Microsoft, NeowinКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут