Брайтон на виїзді розгромив "Вест Хем"

Опубликованно 15.11.2017 04:46

Брайтон на виїзді розгромив

Рахунок в матчі був відкритий вже на 10-й хвилині, коли Мюррей завдав точний удар головою після подачі Гросса зі штрафного. У самій кінцівці першого тайму перевага "чайок" подвоїв Іскьердо ударом з-за меж штрафної площі — Харт цього разу до м'яча дотягнувся, але запобігти гол йому не вдалося .

На 75-й хвилині Мюррей оформив дубль і довів рахунок до розгромного. Сабалета порушив правила у власному штрафному, Мюррей завдав несильного удару низом по центру, але воротар "молотків" кинувся у бік – 3:0.

Таким чином, після дев'яти турів Вест Хем набрав вісім очок і розташовується на 18-ій позиції у турнірній таблиці Прем'єр-ліги, маючи відрив від зони вильоту в два очки. Брайтон набрав 11 очок і піднявся на 10-ту сходинку.

Вест Хем — Брайтон 0:3 Голи: Мюррей, 10, 75 (пенальті), Іскьердо, 45+2

Вест Хем: Харт — Сабалета, Фонте, Рід, Масуаку — Обьянг, Куяте (Айю, 46) — Антоніо, Лансини, Арнаутович (Фернандес, 74) — Чічаріто

Брайтон: Райан — Салтор, Даффі, Данк, Бонг — Нокар (Скелотто, 84), Стівенс, Преппер, Іскьердо (Марч, 70) — Мюррей, Гросс (Браун, 76)

Попередження: Чічаріто

Категория: Спорт