Шальке вдома обіграв Майнц

Опубликованно 02.12.2017 00:45

Домашня перемога над Майнцом дозволила Шальке як мінімум тимчасово піднятися на четверту позицію в турнірній таблиці Бундесліги.

Рахунок на 13-й хвилині гри відкрив Леон Горецка, перекинувши голкіпера після виходу один на один. Результативну передачу на свій рахунок записав Гвідо Бургшталлер.

У другому таймі Бургшталлер відзначився ще й голом, опинившись першим на м'ячі після того, як Адлер впорався з ударом головою Налдо.

Український вінгер Євген Коноплянка почав зустріч на лаві запасних, але вийшов на поле на 68-й хвилині гри за рахунку 1:0.

SchichtWECHSEL beim #S04: @kono10official kommt f?r @fdisanto9 [67.]. #S04M05 1:0 pic.twitter.com/d0Zx61VMKQ — FC Schalke 04 (@s04) October 20, 2017

За даними статистичного порталу WhoScored, за відведений йому час Коноплянка віддав дві передачі, одна з яких виявилася точною, створив один шанс для своїх товаришів по команді, здійснив один відбір, а також один раз порушив правила.

Після дев'яти матчів Шальке набрав 16 очок, а Майнц з 10 очками розташувався на 11-й позиції в турнірній таблиці Бундесліги.

Шальке — Майнц 2:0 Голи: Горетцка, 13, Бургшталлер, 74

Шальке: Фарманн — Стамбули, Налдо, Керер — Каліджурі, Горетцка, Майєр, Харитина (Коке, 89), Ощипко — Ді Санто (Коноплянка, 68), Бургшталлер (Реезе, 84)

Майнц: Адлер — Балогун (Кодро, 79), Белль, Діалло — Донаті (Максим, 70), Гбамин, Латца, Бросински — Озтунали, Де Бласис (Фішер, 62) — Муто

Попередження: Налдо, Коке, Каліджурі

Категория: Спорт