Electronic Arts прибрала миктротранзакции з «Star Wars: Battlefront 2»


Опубликованно 04.12.2017 01:10

Electronic Arts прибрала миктротранзакции з «Star Wars: Battlefront 2»

Студія Electronic Arts рідко обкакалась на очах у всіх. У гонитві за профітом, студія нашпиговала микропокупками гру «Star Wars: Battlefront 2» (на секундочку, гру за 60 баксів) і викликала на себе гнів усього ігрового співтовариства. Після незграбних спроб перевести стрілки і виправдатися, EA пішли на небачений крок і повністю прибрала микротранзацкии з гри.

Студія Electronic Arts рідко обкакалась. У гонитві за профітом, студія нашпиговала микропокупками гру «Star Wars: Battlefront 2» (на секундочку, гру за 60 баксів) і викликала на себе гнів усього ігрового співтовариства. Після незграбних спроб перевести стрілки і виправдатися, EA пішли на небачений крок і повністю прибрала микротранзацкии з гри.

«Ми не хотіли створити подібного прецеденту. Будь ласка, вибачте нас за це, — написали представники корпорації. — Ми почули вас ясно і точно, тому ми відключаємо всі мікротранзакції в грі.« — рвуть на собі сорочки представники компанії. Але при цьому додають, що хоча опція покупки кристалів (читай ігрових монет) зараз недоступна, вони хочуть її переглянути і, можливо, повернути в гру. Адже ті 3 каліки, які отоварюються в грі на 15 тисяч доларів, щоб отримати перевагу над іншими гравцями, — вони теж клієнти компанії.

Гравці не вірять студії і закликають інших бойкотувати студію, не купувати гру і ставити низькі оцінки на агрегаторах. Мовляв, імперія тільки прикидається і обов'язково завдасть удару у відповідь. EA завжди так робить.

Якщо хто не в курсі історії, то швидко переказуємо. Передплатники Origin Access отримали «Star Wars: Battlefront 2» за тиждень до релізу, але через пару днів були готові рознести офіс EA, як ніби там ховають креслення Зірки Смерті. А все через лутбоксов і спочатку закритих персонажів, яких можна розблокувати за 30-40 годин гри на кожного. Те ж саме зі зброєю та ігровими предметами. Вийшло, що гравці, готові витрачати сотні доларів на персонажів і зброю, отримували огрмное перевагу перед іншими. Типу як легальні чити. Уявіть, що ви витратили 60 баксів на новий «Mortal Kombat», запросили друзів, включили гру, а там тільки Саб-Зирои Скорпіон. І 3 карти. Все інше, включаючи фаталіті, за донати. Хто полюбить такий файтинг?

Не дивно, що перший лист, в якому EA намагалася пояснити геймерам, що вони неправильно грають в «Battlefront 2», стало самим заминусованным постом в історії Reddit.Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут