Найпотужніша консоль Xbox One X надійшла в продаж


Опубликованно 14.12.2017 01:20

Найпотужніша консоль Xbox One X надійшла в продаж

За заявою Microsoft, Xbox One X на 40% могутніше ніж Playstation 4 Pro. Запасаємося попкорном, настає нова війна консолей!

За заявою Microsoft, Xbox One X на 40% могутніше ніж Playstation 4 Pro. Запасаємося попкорном, настає нова війна консолей! Що за звір

Приставка виявилася неймовірно швидкою, завдяки восьмиядерному процесору, виконаному по 16-нм техпроцесу, частота кожного ядра складає 2,3 ГГц. Крім того, на борту нового Xbox знаходиться 12 ГБ відеопам'яті GDDR5 з пропускною здатністю 326 ГБ/с, стільки ж дісталося і оперативки. У підсумку, графічна продуктивність Xbox One X досягає 6 терафлопс і вона здатна обробляти 4K-ігри на швидкості 60 кадрів в секунду, однак підтримку VR-гаджетів не завезли, мовляв, поки що неперспективно. Натомість завезли накопичувач ємністю 1 ТБ і оптичний привід 4K UHD Blu-ray.

Виробник відзначає, що це наймасштабніший запуск консолі Xbox в історії. Обійдеться все це пишність порівняно недорого: $499,99 в США і 39 990 рублів в Росії (близько $680), на жаль, в Україні приставка поки що офіційно не продається, але очікується реліз безперечно варто.

Джерело: MicrosoftКатегория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут