Де пограти в боулінг в Уфі


Опубликованно 15.12.2017 01:45

Де пограти в боулінг в Уфі

Боулінг – це спортивна гра, мета якої полягає в тому, щоб найменшим числом спеціальних куль збити якомога більше кеглів, встановлених на доріжці.Правила, техніка гри і терміни

Правила боулінгу прості, тому це розвага користується популярністю навіть у непрофесіоналів: боулінг-центри є практично в будь-якому місті.

Щоб збити найбільшу кількість кеглів, кожному гравцеві дається дві спроби (два кадру). Число очок безпосередньо залежить від того, скільки фігур було збито.

Найуспішнішим кидком вважається той, при якому вдається вибити страйк, тобто однією кулею збити всі кеглі. За страйк гравець одержує 10 очок, за два страйки поспіль (дабл) – 20 очок, за три (тріпл) – 30 очок.

У тому випадку, якщо гравець збиває всі кеглі не одним, а двома ударами, це називається спе. Спе також вважається хорошим результатом: це дає 10 очок плюс кількість фігур, збитих в наступному кадрі (кидку).Боулінг в Уфі. «Веселий Роджер» в парку Якутова

Одним з найпопулярніших місць, де можна пограти в боулінг в Уфі, є розважальний комплекс «Веселий Роджер», розташований на території парку Івана Якутова за адресою вул. Леніна, 65/3.

У «Веселому Роджері» встановлено новітнє обладнання для гри: світлові неонові доріжки і проекційні екрани. Крім цього, комплекс включає в себе ігрові атракціони та ресторан. Влітку функціонує відкрита тераса, де проходять різні музичні виступи та шоу-програми.

Оплати за годину гри в боулінг в Уфі у «Веселому Роджері» залежить від дня тижня і часу доби (самі низькі ціни – вранці та вдень, найвищі – ввечері). З понеділка по п'ятницю вдень – 360 рублів, увечері – 500-690 рублів; у вихідні вдень і ввечері – 750 рублів, вночі – 630 рублів.

Набравши за одну гру певну кількість очок, можна отримати різні бонуси і подарунки. Наприклад, за 120 очок видається «Карта гостя» з трьома відвідинами, а за 165 – додатковий годину гри.«Мегалэнд» в ТРЦ «Планета»

Парк боулінгу в Уфі у «Планеті», розташований за адресою вул. Ентузіастів, 20 (2-й поверх ТРЦ) – це найбільший розважальний комплекс в Башкортостані. Тут є дитячий парк розваг, піцерія і дванадцять доріжок, на кожній з яких одночасно можуть грати до восьми осіб.

З понеділка по п'ятницю годину гри варто 360-490 рублів залежно від часу доби, у вихідні – 420-590 рублів.

Відгуки про боулінгу в Уфі в РК «Мегалэнд» переважно позитивні. Відвідувачі відзначають зручність доріжок для дітей, невелика вага куль і можливість підняти бортики. Дитячий парк розваг включає в себе безліч різноманітних атракціонів (лабіринт, мотузковий парк, батут та інші).

«Мегалэнд» - популярне місце для сімейного відпочинку, тому у вихідні тут може бути багато людей. Доріжки для боулінгу рекомендується бронювати заздалегідь, за кілька діб.«Мегаполіс» ТРК «Іремель»

Пограти в боулінг в Уфі можна також в «Мегаполісі». Цей розважальний комплекс знаходиться на вул. Менделєєва, 137 на четвертому поверсі ТРК «Іремель». Тут працюють 20 доріжок, 6 з яких обладнані спеціальними бортами і підходять для дітей. Вартість години гри з понеділка по четвер варіюється від 330 до 660 рублів, у п'ятницю та у вихідні – від 480 до 870 рублів.

Діють різні акції і знижки. Наприклад, 20% на меню і розваги в день народження, а також протягом семи днів до і після нього. По акції «Сімейний боулінг» (з дитиною молодше 14 років) година гри в будь-який день до 17:00 буде коштувати всього 330 рублів. За три вибитих страйку поспіль можна отримати особливий подарунок.

Крім цього, на території комплексу розташовані кінотеатр з шістьма залами, кілька кафе, ігрові автомати і більярд. Існує можливість орендувати майданчик для проведення будь-якого дитячого свята, замовити індивідуальне меню і програму розваг з аніматорами.Категория: Туризм


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут