Вернидуб: Гра проходила під нашим контролем, і ми заслужено перемогли


Опубликованно 11.03.2018 06:21

Вернидуб: Гра проходила під нашим контролем, і ми заслужено перемогли

- Хотілося б почати зі слів подяки на адресу працівників стадіону "Україна" за те поле, яке вони для нас сьогодні підготували. Вчора нам без проблем дали провести передігрове тренування. Такого раніше не було. Це говорить про те, що зараз Карпати все роблять по-європейськи. Це дуже приємно. Що стосується гри, то розуміли, що легко не буде. Як би там не було, «Карпати» непогана команда. Ми дуже добре на зборах розібрали суперника. Склад нас нічим не здивував, так як він був практично такий же, який вони награвали на зборах. Наша команда трохи перебудувалися. Награвали один склад, але не змогли підійти до гри Василь Прийма, Євген Опанасенко, Максим Луньов. Це велика втрата. Сподіваюся, що вони якомога швидше наберуть необхідні ігрові кондиції. Плюс не було Сухаря – молодого і талановитого лівого захисника з Дніпра-1. Його в останні два дні турбував ахілл і я вирішив не ризикувати, тому не включили Тимофія в заявку на матч. Хороша гра була. Нам не пощастило в першому таймі, могли забивати кілька разів. У другій половині зустрічі все було спокійно. Гра проходила під нашим контролем, і ми заслужено перемогли. - Що скажете стосовно наших новачків, яких ми сьогодні побачили в грі?

- Всі вони – футболісти непоганого класу. Сподіваюся на те, що вони зможуть прогресувати, рости і виглядати ще краще. Сьогодні не зіграв наш захисник Мохамед Ель Буаззати. Я зробив вибір на користь більш досвідченого Слави Чечера. Розумів, що нам потрібно зіграти «на нуль» в обороні. У свої 37 років він виглядає досить непогано і не здійснив практично жодної помилки. Плюс дебютували за основний склад Євген Чеберко, Олександр Тымчик і Давид Фаупала. Сподіваюся, у подальшому вони будуть грати ще краще.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете Viber і Twitter.Категория: Спорт


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут