АПЛ. Підсумки сезону: претенденти на виліт

Опубликованно 03.08.2018 08:06

За підсумками ніхто з новачків Прем'єр-ліги не вилетів, а останні три місця зайняли досвідчені прем'єр-лиговые бійці — ВБА, Стік і Суонсі, а Саутгемптон був дуже близький до вильоту. #   30 ТРАВНЯ 2018 І В Н П ЗАБ ПРО РІЗНОМ Про 16 Хаддерсфілд 38 9 10 19 28 58 -30 37 17 Саутгемптон 38 7 15 16 37 56 -19 36 18 Суонсі 38 8 9 21 28 56 -28 33 19 Сток Сіті 38 7 12 19 35 68 -33 33 20 Вест Бромвіч 38 6 13 19 31 56 -25 31

Вест Бромвіч Альбіон, 20-е місце

Кращий бомбардир: Саломон Рондон і Джей Родрігес – по 7 голів

Кращий асистент: Кріст Брант — 7

Найбільше матчів: Ахмед Хегазі – 38.

Найкращий момент: Манчестер Юнайтед – Вест Бромвіч 0:1, 15 квітня

Манчестер Юнайтед зберігав лише теоретичні шанси на чемпіонський титул, і для продовження боротьби повинен був перемагати Вест Бром. Однак у "дроздов" була своя думка на цей рахунок. Єдиний точний удар Джея Родрігеса відправив чемпіонство в Ман Сіті, а Вест Брому подарував надію на порятунок.

Найгірший момент: Вест Бромвіч – Лестер 1:4, 10 березня

Жахливих матчів у Вест Брому в цьому сезоні було хоч відбавляй. Виділимо домашній розгром від Лестера. Команда підходила до тієї зустрічі з п'ятьма поразками поспіль. На восьмій хвилині Саломон Рондон вивів ВБА вперед, подарувавши надію на те, що вдасться перервати низку невдач. Однак Джеймі Варді в першому таймі зрівняв рахунок, а у другій половині зустрічі "дрозди" пропустили ще тричі.

Кращий гравець: Саломон Рондон

Венесуелець, яким колись цікавилося київське Динамо – єдиний з гравців Вест Бромвіча, який дістався до двозначної позначки за системою "гол+пас". Саломон забив 7 голів і зробив 3 передачі, але цього було надто мало для того, щоб Вест Бромвіч реально сподівався на порятунок.

Резюме:

У перших двох турах Вест Бромвіч здобув дві перемоги, обігравши суперників по 1:0. Навряд чи в той момент хтось міг припустити, що у команди, яка в минулому сезоні боролася за Лігу Європи, все піде шкереберть. Однак після цього "дрозди" видали серію з 20 (двадцять!) матчів без перемог, яку перервали лише в середині січня. Перервали, щоб потім видати ще 10 ігор без перемог.

Даррен Мур став третім тренером Вест Бромвіча в цьому сезоні – після Тоні Пьюліса і Алана Пардью. Він зумів подарувати вболівальникам примарну надію на порятунок, здобувши у шести матчах більше перемог, ніж у "дроздов" за весь сезон до цього (3), але аж надто багато було втрачено до нього.

Категория: Спорт