Туризм

Готель Kleopatra Ramira Hotel 4* (Туреччина): опис, відгуки туристів

Готель Kleopatra Ramira Hotel 4* (Туреччина): опис, відгуки туристів

Одним з найбільших курортів Середземноморського узбережжя Туреччини, безумовно, є Аланья. У туристів це місто користується насправді просто величезною популярністю. Знаходиться Аланья далеко від основних курортних районів Туреччини. І щоб пробитися на ринок, власники місцевих готелів змушені пропонувати туристам найвигідніші ціни на проживання. Номери в цьому турецькому містечку насправді можна зняти досить недорогі. Приміром, цілком комфортабельне житло гостям Аланії за відносно невисокими цінами пропонує готель Kleopatra Ramira Hotel 4*. Особливості розташування

Знаходиться цей готель безпосередньо в самій Аланії, в її північно-західній частині. Расстояня від готелю до центру міста становить приблизно 1 км. Прилітають туристи, які забронювали номери в цьому комплексі, з Росії найчастіше в аеропорт Газипаш. Знаходиться цей транспортний вузол приблизно в 25 км від готелю, і дістатися в цьому випадку відпускники до неї можуть досить-таки швидко. Іноді мандрівники, які вирішили відпочити в цьому комплексі, прилітають до Туреччини і в аеропорт Анталії. Цей транспортний вузол розташовується приблизно в 125 км від готелю. В цьому випадку шлях до готелю, звичайно ж, займе набагато більше часу. Добираються від аеропорту Анталії туристи в готель приблизно протягом 2,5 години. По дорозі автобуси туроператорів зазвичай ще й роблять зупинки.

Розташований цей комплекс, на жаль, не на першій береговій лінії. Відстань від нього до моря становить приблизно 800 метрів. Тобто почи кілометр. Між готелем і пляжем проходить до всього іншого і досить жвава дорога.

Від моря цей комплекс, таким чином, знаходиться далеко. Але деякі туристи відносять це навіть і до певних плюсів готелю. Справа в тому, що на території цього комплексу, як і в готелях, розташованих на першій лінії, вечорами не буває духоти. Пояснюється прохолода у дворі і корпусах Kleopatra Ramira ще й тим, що розташована ця готель під горою. Що являє собою готель

Багато туристів прагнуть вибирати в Туреччині або будь-якій іншій країні світу для відпочинку готель новіші. І не дивно. Меблі і побутова техніка в таких готелях зазвичай більш якісні, а інтер'єри і екстер'єр — більш красиві. Готель Kleopatra Ramira Hotel 4* користується у відпускників популярністю в тому числі й тому, що побудована вона була зовсім недавно — в 2014 році.

Загальна площа цього комплексу складає близько 3000 м2. Заселяють постояльців тут в номери, обладнані в двох п'ятиповерхових і одному чотириповерховому корпусі. Схема живлення в Kleopatra Ramira Hotel 4* - all inclusive. Крім готівки в готелі приймаються картки. Вважається, що краще всього цей комплекс підходить для відпочинку сімей з дітьми та молоді. Але відносно непогано почувають себе тут, звичайно ж, і пенсіонери.Номерний фонд готелю

Готель Kleopatra Ramira - комплекс досить великий. Для гостей міста тут приготовлено понад 140 номерів. Найпоширеніший тип квартир Kleopatra Ramira Hotel 4* (Аланія) - Standard. Площа таких кімнат у готелі становить 20-25 м2. Також у готелі є номери економ. Їх розміри дорівнюють 18 м2. Крім цього гості Аланії можуть орендувати в готелі сімейні кімнати площею 32 м2.

У всіх здаються в комплексі Kleopatra Ramira номерах є:

кондиціонери і сейфи;

міні-бари;

фени в душових;

телевізори та телефони.

За користування сейфами і міні-барами з мешканців в цьому готелі знімається додаткова плата. У деяких номерах комплексу крім усього іншого є балкони. Телевізори, фени та кондиціонери тут безкоштовні. Ці зручності входять у вартість проживання.

Яка думка у туристів склалося про кімнатах в готелі

Щодо номерів в цьому центрі у відпочиваючих, якщо судити за наявними в Мережі відгуків, практично ніяких претензій немає. Апартаменти в цьому готелі, як вважають багато туристів, здаються досить зручні. Прибирають кімнати в Kleopatra Ramira Hotel 4* покоївки щодо ретельно. Тобто особливо вже брудними вони ніколи не бувають. Єдине, працівниці цього готелю не надто охоче змінюють номерів рушники. Для того, щоб покоївка принесла свіже, постояльцям потрібно кинути старе прямо на підлогу. Те ж саме стосується і аксесуарів для купання в душі. Поповнюють їх у цьому готелі, на жаль, тільки за запитом мешканців.

До плюсів Kleopatra Ramira Hotel 4* (Аланія) мбагато туристи відносять те, що покоївки тут щодня приносять в постояльцям номери по дві пляшки мінеральної води. Послуга ця в готелі абсолютно безкоштовна.

Номери стандарт в готелі, на думку багатьох відпочиваючих, мають досить великі розміри. Сімейні ж кімнати в Kleopatra Ramira, як вважають деякі її мешканці, навіть і просто величезні (по мірках Туреччини).

Види з номерів цього готелю в більшості випадків відкриваються дуже навіть непогані. Постояльці готелю можуть прямо із знятих кімнат милуватися на мальовничі гори в околицях Аланії. А природа на цьому курорті насправді просто розкішна.Сервіс, що надається в готелі

На території самого готелю Kleopatra Ramira Hotel 4* для його мешканців передбачені наступні зручності:

дорослий та дитячий басейни;

мережа Wi-Fi;

паркування;

пральня;

пункт обміну валюти;

сауна та хаммам.

Зрозуміло, у всіх корпусах готелю для комфорту постояльців передбачені ліфти. Пральні мешканці цього готелю користуються тільки за гроші. На території хімчистки у готелі можна в тому числі і погладити білизну. Також у готелі передбачено такі платні послуги, як лікар за викликом і масаж. Kleopatra Ramira Hotel 4*: відгуки гостей про інфраструктуру готелю

Територія цього комплексу, як відзначають багато відпочиваючі, компактная, але дуже зелена, красива і до того ж зручна. Басейн готелю Kleopatra Ramira хвалить більшість туристів. Купатися в ньому, судячи з відгуків постояльців, досить зручно. До того ж в басейні комплексу передбачена і водяна гірка. Конструкцію вона, як відзначають відпочиваючі, має цілком безпечне. До плюсів готелю багато постояльці також відносять те, що на його території обладнаний в тому числі і чистий басейн для дітей з теплою водою.

Для маленьких гостей в комплексі Kleopatra Ramira, до речі, передбачено досить багато послуг. Наприклад, діти можуть відвідати на території готелю непогано обладнану, судячи з відгуків, ігровий майданчик. У ресторані готелю є в тому числі і дитячі стільчики. Є в Kleopatra Ramira Hotel 4* (Туреччина, Інжекум, Аланія) і ліжечка, які батьки можуть попросити принести в номер. Усе це мешканці готелю, звичайно ж, відносять до його безумовних плюсів.

Однією з найбільш зручних послуг у цьому готелі постояльці вважають наявність трансферу до пляжу. Адже розташоване море, як вже згадувалося, досить далеко від її корпусів. Ходить трансферний автобус до пляжу від цього комплексу кілька разів в день.

Деяким недоліком цього готелю багато постояльці вважають практично повна відсутність тут якихось розваг. Анімація на території цього комплексу час від часу оргазиуется. Але на жаль, проводять заходи досить рідко.

Персонал готелю

Співробітників готелю Kleopatra Ramira Hotel 4* хвалять практично всі його мешканці. Працівники цього готелю, судячи з відгуків, завжди привітні, посміхаються мешканцям і намагаються зробити їх відпочинок як можна більш зручним. По-російськи працівники готелю, на жаль, практично не розмовляють (знають лише кілька слів і фраз). Але англійську розуміють вони досить добре. Так що особливих проблем із спілкуванням з працівниками готелі у її постояльців ніколи не виникає. В крайньому випадку відпочиваючі тут мешканці можуть скористатися програмою-перекладачем на смартфоні.Готель Kleopatra Ramira Hotel 4*: відгуки про їдальні

Харчуватися гості цієї чотиризірковому готелі, звичайно ж, можуть прямо на її території. Здаються кімнати в цьому комплексі зі сніданком, пансіоном або напівпансіоном.

Харчування у цьому готелі його постояльцям надається, на жаль, на думку багатьох туристів, досить скромне. Однак голодними мешканці комплексу, якщо судити з відгуків, не залишаються ні в сніданки, ні в обід, ні до вечері.Працівники їдальні

Готують кухарі в цьому готелі досить смачно. Але меню тут, на жаль, не дуже різноманітне. Не особливо добре мешканці готелю відгукуються і про роботу місцевих офіціантів. У загальному і цілому свої обов'язки вони виконують досить добре. Однак іноді працівники їдальні готелю все ж не надто оперативно прибирають зі столів або обслуговують постояльців.

Відгуки про пляжі готелю

Відпочивають і засмагають у моря постояльці готелю Kleopatra Ramira Hotel Alanya City Center 4* зазвичай на одному з найпопулярніших пляжів Аланії — Клеопатрі. Тут у готелі є невелика власна закрита територія. Розміри пляж готелю має маленькі. Але лежаки постояльцям тут пропонуються безкоштовно. Єдине, вистачає їх зазвичай не на всіх бажаючих. Займати лежаки на пляжі готелю його мешканцям варто раніше.

Відгуки від постояльців пляж готелю (№ 15), на жаль, заслужив не надто хороші. Справа в тому, що входити в море тут відпочиваючим доводиться з плити. А це, звичайно ж, не дуже зручно. Тому багато гості готелю воліють відвідувати інші частини Клеопатри. Найчастіше вони відпочивають на пляжах 18 та 17. Тут крім усього іншого є і велика волейбольний майданчик. Вхід в море в цьому місці зручний, а сама берегова лінія покрита пісочком.

Також дуже хвалять багато постояльці готелю Kleopatra Ramira Hotel 4* пляжи № 1 і 3, які розташовані поруч з горою. Колір води, а також пісок тут зовсім не такі, як у зонах 15, 17 і 18. Тут туристи обов'язково випробують нові позитивні емоції.

Звичайно, при бажанні постояльці готелю Kleopatra Ramira можуть відвідувати і не належать їй пляжі. Однак при необхідності досить зручне місце для входу у воду можна знайти і в зоні берегової лінії самого готелю. Справа в тому, що плита в цьому місці не суцільна. Між її частинами є піщані ділянки.

До мінусів пляжу готелю туристи крім усього іншого відносять і те, що бичбой тут іноді не дуже добре організовує відпочинок загоряють і купаються. Деякі ряди лежаків на березі можуть стояти повністю забитими в той час, коли інші пустують.

Екскурсії

Зрозуміло, постояльці готелю Kleopatra Ramira Hotel 4* мають можливість оглянути в Аланьї і всілякі пам'ятки, а також зробити які-небудь цікаві поїздки. Дуже популярними у мешканців цього комплексу екскурсіями є, наприклад:

поїздка в аквапарк «Ленд оф Легендс»;

прогулянка «Кораблик».

При бажанні відпочиваючі в готелі мандрівники можуть зробити навіть і досить тривалі поїздки. Приміром, багато постояльці готелю купують екскурсії до Палестини, Ізраїль, Йордан. Коштують такі поїздки в Аланьї не надто дорого — близько 250 доларів. Тривалі екскурсії у відпочиваючих також, звичайно ж, користуються просто величезною популярністю.

подробнее )

ТРЦ «Порт Сіті» в Маріуполі: адреса, час роботи, магазини і розваги

ТРЦ «Порт Сіті» в Маріуполі: адреса, час роботи, магазини і розваги

«Порт Сіті» в Маріуполі – це один з найбільших торгово-розважальних комплексів, який був відкритий близько 4 років тому, в серпні 2013 року. Розташовується він на 2 рівнях, загальна площа ТРЦ становить 71 000 м2, з яких 56 000 м2 – здаються в оренду.ТРЦ «Порт Сіті»

Торгово-розважальний комплекс створений в сучасному оригінальному і витонченому стилі. Фасад оснащений величезним екраном, за допомогою якого відбувається трансляція рекламних послуг і товарів. «Порт Сіті» в Маріуполі має безкоштовним наземним паркінгом та зоною відпочинку з лавками і зеленими насадженнями.

Торговий комплекс обладнаний сучасними системами безпеки, а також пожежною сигналізацією та системою гасіння пожежі. Всередині розважального центру і на території парковки ведеться цілодобове відеоспостереження. У штаті «Порт Сіті» є служба охорони.

Будівля торгово-розважального комплексу являє собою створений за європейськими стандартами приміщення, яке спроектовано з урахуванням культурних і локальних особливостей, що відрізняються своєю унікальністю. «Порт Сіті» в Маріуполі – це прекрасне місце для проведення зустрічей, побачень, а також різних заходів. Тут можна добре відпочити, весело провести час з друзями і зробити відмінні покупки.

Знаходиться «Порт Сіті» за адресою: Маріуполь, Запорізьке шосе, 2. Дістатися можна на автобусах № 58т, 101, 126, 146, 201, 211. А також на трамваї № 8 і 10. Працює торговий комплекс з 10.00 до 22.00.

Торгова галерея

Кожен день «Порт Сіті» Маріуполя відвідують тисячі жителів міста. Відбувається це внаслідок того, що на території торгово-розважального комплексу зібрана різноманітна продукція промислових і товарних груп. Торгова галерея представлена продовольчим гіпермаркетом «Там Там» супермаркет побутової техніки «COMFY», а також більше 200 магазинами і бутіками, в яких відображено широкий асортимент товарів від провідних світових брендів. У представлених магазинах можна придбати спортивні товари, весільні сукні та аксесуари до них, нижня білизна, косметику і парфумерію, а також верхній одяг. Одяг для представниць слабкої статі, стильні чоловічі моделі, взуття, дитячий одяг, продукцію для дому, канцелярські товари, оптику, годинники, вироби з золота і біжутерію, різні зоотовари та інше.

Необхідно відзначити, що завдяки широкому асортименту представленої продукції, а також гідному рівню обслуговування і відповідними цінами на товари народного споживання, жителі та гості міста воліють торговий центр іншим супермаркетів і гіпермаркетів, що знаходяться на території міста Маріуполя.Розважальний комплекс

В будівлі торгового центру є 15 закладів громадського харчування, де можна смачно поїсти, скуштувавши страву на будь-який смак – будь то вишукана вечеря з ресторанного меню, ланч в затишному кафе або перекус фаст-фудом в піцерії «Маріо» з «Порт Сіті» в Маріуполі.

Так, наприклад, в ресторані «Мафія» представлені на вибір страви японської та італійської кухні. Крім апетитною піци і оригінальних суші сетів, в меню ресторану є смачні салати і апетитні супи, вишукані гарячі страви. Серед яких може приємно здивувати лазанья «Болоньєзе», паста «Карбонара», картопля по-середземноморськи, курча з яблуками і лосось, приготований на грилі.

ТРЦ включає в себе зону розваг, серед яких особливо слід відзначити кінотеатр «Мультиплекс», сімейний центр «Фунтура», боулінг клуб і квест-проект «Ізоляція». Крім цього в приміщенні розважального комплексу знаходиться салон краси, ательє, фотостудія, відділення банку, салон зв'язку, автосалон і багато іншого. Перебуваючи в «Порт Сіті» можна скористатися послугами туристичного агентства «TUI» або «TEZ tour», пройти курси автошколи «За кермом», застрахувати нерухомість з допомогою компанії «СК " Іллічівська», відвідати гурток «Федерація стрільби з лука», упакувати подарунок та виготовити дублікат ключів.«Мультиплекс» у «Порт Сіті»

У Маріуполі даний чотиризальний кінотеатр є одним з кращих. Він обладнаний за допомогою сучасних цифрових технологій і системою стереопоказа кінострічок. По площі «Мультиплекс» у «Порт Сіті» Маріуполя - займає 2160 м2. Для максимальної зручності відвідувачів кінотеатру працює лаунжи кинобар, в якому глядачі перед сеансом можуть з комфортом провести час. Кінотеатр включає в себе близько 600 посадкових місць, 100 з яких – це місця VIP-класу.

Центр «Фунтура»

Дитячий розважальний центр під назвою «Фунтура» займає площу 3260 м2. Кожні вихідні невтомний колектив веселих аніматорів і веселих артистів проводить для хлопців інтерактивні ігри, вікторини, різноманітні забави та конкурси, які спрямовані не тільки на те, щоб розважити малюків, а й для того, щоб чогось навчити.

Сімейний центр розваг включає в себе дитячий міні-боулінг, багаторівневий лабіринт, інтерактивний кінотеатр-7D, а також унікальний стимулятор польоту, який не залишить байдужим жодну дитину. Вікова категорія дітей – від 3 до 12 років.

На даний момент в сімейному розважальному центрі з'явилася чудова можливість урочисто відсвяткувати День народження дитини в яскравій, барвистій і казковій атмосфері, отримавши масу задоволення та море позитивних емоцій.Клуб «БомБей»

В «Порт Сіті» Маріуполя, боулінг-клуб з незвичайною назвою «БомБей» знаходиться 16 розташованих доріжок для гри в боулінг з розширеним спектром додаткових послуг: більярдом, затишній літній майданчиком, а також окремо відведених залом під банкет. Боулінг-клуб «БомБей» займає 2100 м2. Його по праву вважають одним з найбільш масштабних в країні та унікальним для Маріуполя боулінг-клубом, який приводить у захват не тільки новачків-любителів, але і професійних боулерів.

Квест-кімната в «Порт Сіті»

В розважальному комплексі знаходиться квест-проект під назвою «Ізоляція», що представляє собою незабутній атракціон, який зможе перенести учасників гри в епіцентр подій, відчувши неповторні емоції.

Сенс гри полягає в тому, що присутні учасники, які перебувають у спеціально відведеній кімнаті, повинні з допомогою всіляких підказок і головоломок знайти ключ і вийти з ізоляції. Даний квест-проект створений для компанії друзів. Так як одному іноді не під силу впоратися з поставленим завданням, а в компанії близьких – це не складе труднощів. За часом перебування в квест-кімнаті становить 60 хвилин. За цей час учасники повинні зібрати воєдино логічні ланки ланцюжка і знайти відгадки на всі поставлені питання.

Квести в Маріуполі – це чудова можливість провести весело і цікаво вільний час. Такий відпочинок підійде як для незабутнього святкування Дня народження, так і для проведення корпоративів і романтичних зустрічей. Для участі у команді, як правило, підбирають близьких по духу людей, об'єднаних спільною метою, які готові провести весело і інтелектуально своє дозвілля.

подробнее )

Комсомольський ставок, Ставрополь: освіта водойми в межах міста

Комсомольський ставок, Ставрополь: освіта водойми в межах міста

Сьогодні Комсомольський ставок в Ставрополі є улюбленим місцем відпочинку жителів крайової столиці. Тут створені умови для безпечного купання, можна позасмагати і просто відпочити, розслабившись в оточенні лісу.Історія Комсомольського ставка в Ставрополі: як з'явилося озеро?

Як свідчать архівні документи, водойма був утворений в долині річки Ташла у XVIII-XIX ст. В ті часи нестача води була більш ніж відчутною. Настільки, що через неї влаштовували бійки і навіть вбивали. Наявна ріка Ташла вже не могла заповнювати обсяг, необхідний жителям для різних цілей, в тому числі для поливу городів. Тому було прийнято рішення створити штучний загат. З його допомогою можна було створити великий водойма, який, в свою чергу, дозволить позбутися від проблеми водозабезпечення цілого району.

Самий верхній водойма якраз і був Архієрейський, а нині Комсомольський ставок в Ставрополі. Трохи нижче нього купцем Сипягиным був виритий ще один. Пізніше місце стало улюбленою зоною відпочинку городян – тут були купальні, човнова станція і вишки для стрибків у воду.

Комсомольський ставок сьогодні

Міське озеро з трьох сторін оточене Таманської Лісовою Дачею, четверта виводить на вулицю Кавалерійську. Водойма огинає асфальтна доріжка з розміткою для велосипедистів і пішоходів. Довжина ставка становить 300 м, ширина західній частині – не більше 50 м. З іншого боку створена бетонна дамба. Її ширина – 130 м.

Комсомольський ставок в Ставрополі добре підходить для відпочинку в будь-який час року. Крім того, тут мешкають різні представники земноводних, такі як озерна жаба, деревна жаба квакша та. У воді живуть ручейники і риби. Наприклад, тут можна зловити пічкурів, карасів і навіть сазанів.

Відпочинок і розваги на озері

У холодну пору року територія озера розташовує до приємних прогулянок на свіжому повітрі. Опинившись в оточенні лісу, можна годинами гуляти по асфальтованій доріжці, милуючись чудовими краєвидами. Любителі активного відпочинку тут воліють здійснювати пробіжки і кататися на велосипедах, а молодь навіть влаштовує пляжний волейбол. Крім цього, на його території відкрито ресторан «Веранда» – розкішне місце для ідеального відпочинку.

Багатьох цікавить питання про те, чи можна купатися на Комсомольському ставку в Ставрополі. Деякий час тому дійсно цьому перешкоджали заборонні таблички. Але потім, коли озеро спустили, почистили і наповнили водою, купатися знову дозволили. Зараз тут встановлено лежаки, можна розміститися на сонці або в тіні дерев. Влітку працюють лотки з морозивом, напоями та закусками. Для дітей часто встановлюють атракціони. У цілому нині ставок виглядає набагато краще, безпечніше і є більш розвиненим, ніж 10-15 років тому.

Удосконалювати ставок не перестають. Очікується наповнення озера джерельною водою, за рахунок чого воно візуально (і реально) буде набагато чистіше. Вода придбає блакитний колір, а також зміниться принцип її надходження в ставок. Для досягнення бажаної мети без шкоди для природи були залучені біологи.

Також планується комплексне розвиток пляжної інфраструктури і установка питних фонтанчиків. Хто знає, може, на цьому позитивні зміни в улюбленому міській водоймі не припиняться?

Як дістатися до Комсомольського ставка в Ставрополі?

Під'їхати до міського озера можна, спустившись по вулиці Кавалерійської. Тут обладнана велика парковка, повз яку неможливо проїхати. Громадський транспорт по вул. Кавалерійської не ходить, тому, якщо немає власного авто, необхідно або їхати на таксі, або частину шляху пройти пішки. Наприклад, через територію Міської клінічної лікарні № 2, розташованої на вул. Балакірєва. Також є маршрут через Таманський ліс з вул. Семашко (Леніна) і Кулакова. Але не знаючи місцевості, самостійно йти не рекомендується.

На карті вище зображено розташування Комсомольського озера, яке дозволить зорієнтуватися на місцевості. GPS-координати ставка: 452?59??N 4157?17??E.

подробнее )

Місто Янцзи: визначні місця та фото

Місто Янцзи: визначні місця та фото

Практично біля китайського кордону з Росією розташувався молодий місто – Янцзи. Поселення було засновано в кінці травня 1953 року, а через кілька десятиліть воно виросло до розмірів великого міста. На сьогоднішній день Янцзи є столицею Яньбянь-Корейського автономного округу. У цій частині Північно-Східної Азії розташовано три найбільших міста, які негласно називають «Великим золотим трикутником». У їх число входить Владивосток, Сиджен і Янцзи.

Короткий опис міста

Для звичайної людини з Росії назва цього міста ні про що не говорить, проте в перекладі на російську мову воно означає «щасливе майбутнє». І хоча місто досить великий (тут проживає майже 500 тисяч чоловік), але за китайськими мірками він вважається затишним і невеликим. Фото міста Янцзи дозволять побачити і оцінити всю його привабливість і красу.

Туристи відзначають тут особливу атмосферу. Багатьом подобається, що ніхто на них не звертає уваги, не пристає з різними пропозиціями, щоб виманити у іноземця побільше грошей. Буквально через кілька днів мандрівник відчуває себе практично місцевим жителем.

Так як місто розташоване недалеко від Південної Кореї, тут проживає велика кількість корейців – близько 50%. Завдяки цьому, місто і відрізняється від більшості інших населених пунктів країни. Всі написи тут зроблені двома мовами – китайською та корейською.

Чим славиться Янцзи?

Це місто дуже популярний серед досвідчених туристів, тут є все необхідне для відпочинку: магазини, бари, ресторани, архітектурні споруди, аквапарк, природа та багато іншого. Так як тут проживає більше половини етнічних корейців, які прибули в Янцзи мають можливість познайомитися відразу з двома культурами. Наприклад, тут є ресторани з традиційною китайською і корейською кухнями. Перебуваючи в цьому місці, мимоволі складається враження, що знаходишся відразу в двох різних країнах.

Серед визначних пам'яток міста Янцзи варто відзначити гору Маоэршань – саме високе плоскогір'я східної Євразії. Також популярними місцями для відвідування туристами є парк атракціонів, зоопарк, ботанічний центр, аквапарк.Природні надбання

Одні міста відвідують торговельні центри, інші – архітектурні споруди, а хтось милується красою, подароване матінкою-природою. Вона тут дійсно надзвичайна і велична, і яскравий тому приклад – гора Маоэршань.

У перекладі з китайської мови "Маоэршань" означає "шапка". І адже насправді здалеку гора схожа на шапку. Варто відзначити, що вона зовсім невисока, тому практично кожен бажаючий може піднятися на неї по спеціальній драбині до самої вершини. Пройшовши цей шлях, турист побачить просто неймовірну панораму міста. Саме звідси краще всього починати знайомство з Янцзи.

Місцеві жителі дуже люблять Маоэршань і відвідують її щоранку, щоб на вершині зайнятися зарядкою або просто подихати чистим гірським повітрям. Тут також є гарні лісові угіддя, де ростуть високі сосни, тополі і в'язи.

Недалеко від китайського міста Янцзи знаходиться найвище плоскогір'я в цій частині світу – Чанбайшань. Розташовується воно на території природного парку, який є самим великим у країні. Він був створений через три роки після появи міста. У 1980 році це плоскогір'я ООН внесла в список заповідників міжнародної біосфери.Місто Янцзи (Китай): пам'ятки

Аквапарк був зведений в 2015 році в комплексі MDM, в якому також знаходиться гірськолижний курорт. Він розташований всього в 20 хвилинах їзди від центру, в межах міста.

Вартість квитків досить висока, вхідний квиток на одного дорослого має ціну в 260 юанів, дітям вхід безкоштовний. Однак дітьми вважаються тільки ті, хто має менше 120 сантиметрів зросту.

На території знаходиться невеликий магазинчик, де чоловік можна придбати всі необхідні йому засоби для купання. Перед входом в головну зону доведеться зануритися в невеликий басейн з прохолодною водою, в якому знаходиться спеціальний дезинфікуючий склад.

Всередині розташований один басейн для самих маленьких з двома невисокими горами. Далі знаходиться ще один мініатюрний басейн, з великою кількістю підводних струменів гарячої води. В центрі нього – лабіринт гірок.

Наступний басейн імітує море, де постійно ходять хвилі різної величини. Для любителів активних розваг є дві великі гірки. На одній з них спеціальний матрац можна отримати безкоштовно, а на іншій доведеться придбати його за 30 юанів.

Також На території розташувалося безліч невеликих кафе і закладів фаст-фуду, де продається вельми непогана їжа. У місті Янцзи аквапарк самий звичайний, який не відрізняється великою різноманітністю гірок, але він відмінно підходить для активного проведення часу і отримання позитивних емоцій.Парк розваг

Туристи з Росії найчастіше відвідують одну з головних визначних пам'яток міста – парк розваг. Тут є все необхідне для хорошого відпочинку: атракціони, зоопарк і прогулянкові зони серед густих посадок.

Незважаючи на те, що тут досить велика кількість туристів, говорити про сучасність парку не доводиться. Атракціони тут досить посередні і звичайні, зоопарк не відрізняється колосальною кількістю екзотичних тварин, але дітям тут подобається.Ще пару слів про цікавих місцях

У декількох кілометрах від міста Янцзи розташувалася ведмежа ферма, тут можна побачити безліч ведмедів різної величини і віків.

Любителі рослинності можуть відвідати ботанічний центр «Гомао». Сад критий і його відвідування в будь-який час року. Погодьтеся, адже приємно серед лютої зими побувати в місці, де росте свіжа зелень.

Тут же знаходиться і «Зелений» ресторан, де головною деталлю інтер'єру є рослинність. У цьому закладі кожен вечір виступають запрошені артисти. Заклад дуже люблять, як місцеві жителі, так і іноземці, тому тут практично завжди повний зал гостей.

Недалеко від ресторану знаходяться «зірки» місцевої публіки – теплиці, в яких можна побачити екзотичні культури. У ботанічному центрі розташувався красивий сквер, в ньому люблять відпочивати місцеві жителі.

Ну, і, звичайно ж, який китайський місто сьогодні не має торгових комплексів, які вже давно стали пам'ятками? Китайський місто Янцзи цілком може пишатися своїми висотними торговими центрами, де можна придбати продукцію на будь-який смак і гаманець.

Річка і озеро

Через місто проходить річка. Вона умовно поділяє Янцзи на дві частини і називається "Пуэрхатун", що в перекладі на російську означає "зелена річка". Потрапити на іншу частину міста можна по одному з трьох мостів.

Недалеко від річки знаходиться дуже популярний серед місцевого населення озеро. До кінця 80-х років воно нічим не відрізнялося від більшості міських ставків, але владою було прийнято рішення про облагороджуванні водойми. Береги тут обклали декоративною плиткою, звели красиві альтанки, причому побудовані вони в корейському стилі. Насадження безлічі дерев перетворили звичайне озеро в своєрідний оазис в центрі "кам'яних джунглів". Цей водойму називають «молодіжним». Здогадайтеся, чому?

Обов'язковим пунктом відвідування в Янцзи обов'язково повинна бути Женьшенева вулиця, на якій можна придбати всі відомі на сьогоднішній день ліки і продукти, виготовлені саме з цієї рослини.

Маленька Корея в Китаї

В Янцзи дуже багато красивих місць, про всіх розповісти не вийде. Незважаючи на те, що в порівнянні з іншими китайськими мегаполісами цей населений пункт володіє скромними розмірами і невеликою чисельністю населення, місто привертає своєю незвичайною культурою, адже тут пліч-о-пліч мешкають етичні корейці з китайцями. Їх культура настільки перемішалася, що багато людей просто не розуміють, в якій країні вони знаходяться. Територіально – Китай, за зовнішнім виглядом – типова Південна Корея.

Янцзи – досить цікавий і незвичайний місто, тому, якщо з'явиться можливість, то сюди неодмінно варто приїхати.

подробнее )

Sea Drift Hotel (Шрі-Ланка, Негомбо): опис, сервіс, відгуки

Sea Drift Hotel (Шрі-Ланка, Негомбо): опис, сервіс, відгуки

Курортний район Негомбо розташований на західному узбережжі Шрі-Ланки. Це місто є в країні четвертим за величиною. Популярність його у туристів пояснюється не тільки наявністю зручних чистих пляжів із золотистим піском, але і яскравим нічним життям. Туристична інфраструктура в Негомбо розвинена просто чудово. Готелів тут, принаймні, є величезна кількість. Наприклад, деякі вітчизняні відпускники знімають номери у Негомбо у готелі Sea Drift Hotel.Де знаходиться готель?

Розташування цього готелю більшість вітчизняних відпускників вважає досить-таки зручним. Готель знаходиться Sea Drift Hotel на першій береговій лінії. Відстань від нього до моря складається всього кілька десятків метрів.

Прилітають туристи, які забронювали номери в готелі, в Шрі-Ланку зазвичай в аеропорт міста Коломбо. Відстань від Бандаранайке до готелю складає всього близько 20 км. Тому зняли тут номери туристи можуть швидко дістатися до місця як на трансферному автобусі туроператора, так і на таксі. В останньому випадку поїздка в перерахунку на російські гроші обійдеться приблизно в 350-400 рублів.

Також доїхати до Нагомбо зі столичного аеропорту можна і на тук-туку. У цьому випадку дорога займе трохи більше часу, ніж при виклику таксі — близько 1 години. Але і заплатити туристам, звичайно ж, доведеться менше. Коштує поїздка до Нагомбо на тук-туку всього близько 200 руб.

Деякі туристи їдуть з аеропорту в готель і на автобусі. У цьому випадку дорога обходиться відпускникам приблизно в 50 руб. В самому місті до готелю від зупинки можна просто дійти пішки.Sea Drift Hotel: загальний опис

Своїх перших постояльців цей готель приняв вже досить давно — в 1980 році. Тобто готель ця може вважатися досить-таки старою. Більшість претензій, що висуваються її постояльцями адміністрації, пов'язано саме з її поважним віком.

Незважаючи на те що Sea Drift Hotel — готель дуже маленький (номерів тут здається менше 10), у нього є власна територія. Чисто зовні ця міні-готель, на думку туристів, виглядає дуже навіть привабливо. Двір готелю повністю потопає в тропічній зелені, а його малоповерховий корпус виглядає по-південному екзотично.

Заселяти в номери постояльців в готелі починають з першої години дня. Проживати з домашніми тваринами у готелі не дозволяється.

На сайтах туроператорів готель Sea Drift 2* рекламируется як двухвездочная. І наданий на її території сервіс, судячи з відгуків, відповідає саме цій категорії. Як вважають туристи, добре цей готель підходить в основному лише для невибагливих молодих відпускників або ж сімейних пар, не надто вибагливих у плані комфорту. З дітьми в цей готель, на думку відпочиваючих, краще не заселятися. Негативні відгуки, наявні про неї в Мережі, часто бувають пов'язані в тому числі і з деякою антисанітарією, що панує на її території.

Російських туристів в готелі проживає зазвичай досить-таки багато — приблизно третина від усього контингенту. Номерний фонд готелю

В цілому готель Sea Drift Hotel (Шрі-Ланка) предлагает гостям курорту шість номерів. У більшості з здаються в готелі кімнат передбачені кондиціонери. У деяких номерах також є просторі балкони, на яких туристи можуть посушити пляжні приналежності.

Крім ліжок, у готелі для зручності відвідувачів у кімнатах передбачені письмові столи зі стільцями, дзеркала і тумбочки. Також у номерах готелю встановлені невеликі шафи з сейфами. У деяких апартаментах є і плетені етажерки. Ліжка в готелі на ніч постояльці можуть закривати балдахінами.

З побутової техніки, крім кондиціонерів, в кімнатах готелю передбачені чайники. Їх наявність туристи, звичайно ж, також відносять до плюсів комплексу.

Незважаючи на те що готель Sea Drift 2* лише двозірковий, санвузли в номерах його обладнані індивідуальні. Тут, крім унітазу і раковини, встановлені і лійки для купання. У тих номерах, в яких немає кондиціонерів, передбачені вентилятори. Також постояльці в цьому готелі можуть користуватися телефонами.Що думають відпускники про що здаються в готелі номерах?

Проборудованы кімнати Sea Drift Guesthouse, звичайно ж, досить просто. Цей факт підтверджують в тому числі і ті туристи, які коли-небудь проживали в цьому готелі. Але ж і коштує оренда номерів в цій двозірковому готелі недорого.

Основною перевагою здаються в комплексі кімнат туристи вважають їх досить-таки великі розміри. Щодо чистоти номерів, а також постільної білизни в готелі, на жаль, у Мережі є не дуже хороші відгуки. Та й оздоблення кімнат цього готелю, на думку туристів, залишає бажати кращого. В душових готелі, так само, як і в самих її номерах, може бути сиро. Тому кімнати туристам доводиться час від часу провітрювати. У деяких номерах цього готелю, на жаль, навіть немає стелі. Захищає такі приміщення в комплексі безпосередньо дах (в якій, крім усього іншого, є ще і щілини).

Звукоизоляция в номерах в готелі, на жаль, також залишає бажати кращого. Однак особливою проблемою постояльці комплексу це не вважають. Адже готель розташований на самому справі в дуже тихому місці. Побудований він на сільській довгої вулиці, поруч з ним немає жодних гучних закладів. Не їздить повз цього готелю і транспорт.

Крім великих розмірів, до плюсів здаються в комплексі кімнат постояльці відносять і те, що у кожного номера тут є окремий вхід з двору. Завдяки цьому, а також невеликим розмірам готелі відчувають себе тут туристи, за їх словами, «як у бабусі в селі». Атмосфера в цьому готелі в будь-якому випадку панує дуже доброзичлива і дружня.Мікроклімат в номерах

Відсутність кондиціонерів в деяких номерах особливим недоліків готелю більшість туристів не відносять. Клімат в Шрі-Ланці сам по собі дуже комфортний. Такої виснажливої спеки, як, приміром, в Індії або Таїланді, тут немає. Погода на Шрі-Ланці в листопаді-квітні варто просто чудова - тепла і комфортна. Але при бажанні можна приїхати в цю країну і влітку. Спеки в цей час тут також особливої немає. Дощі в такий період в країні дійсно йдуть часто. Але при цьому вони не такі затяжні, як, приміром, у тому ж Таїланді.Sea Drift Hotel: відгуки про персонал

Номери в цьому комплексі, таким чином, на жаль, здаються не надто зручні. Тому і вважається, що готель найкраще підходить для невибагливих молодих туристів, які приїхали на Шрі-Ланку виключно заради моря і розваг, а не комфортного відпочинку у готелі.

Персонал цього комплексу туристи в своїх відгуках на сайтах туроператорів зазвичай хвалять. Відносяться до своїм постояльцям господарі готелю та її працівники, як відзначають відпочиваючі, душевно і ввічливо. Власника готелю звуть Суранга. Зробити відпочинок своїх гостей він намагається максимально приємним. Навіть ночами приїхали постояльців, наприклад, він зазвичай зустрічає особисто.Інфраструктура готелю

Відноситься готель Sea Drift Hotel до класу лише двозіркових комплексів. Але відкритий на його території все ж є. Відгукуються про нього постояльці готелю непогано. Вода в басейні готелю тепла і не занадто сильно пахне хлоркою. Шезлонгами і парасольками у дворі комплексу туристи, звичайно ж, можуть користуватися безкоштовно.

Інфраструктура готелю розвинена, таким чином, для двозіркового готелю досить-таки непогано. Крім басейну, є у цьому готелі та парковка. Причому користуватися нею постояльці можуть абсолютно безкоштовно.

Сервіс в Sea Drift Hotel заслужив відносно непогані відгуки туристів. Виявляється постояльцям в цьому готелі, в тому числі, і така послуга, як трансфер від аеропорту до нього. Єдине - платити за таку зручність мешканцям Sea Drift, зрозуміло, потрібно окремо. Крім всего іншого, гостей цього готелю, на всій її території надається безкоштовний WiFi. Це туристи, звичайно ж, також відносять до плюсів комплексу.Особливість готелю

Можливо, номери в готелі Sea Drift Hotel і не особливо комфортні. Однак у цього готелю є одна цікава особливість, яка робить його досить привабливим в очах романтично налаштованих мандрівників. Справа в тому, що побудований цей комплекс практично на території джунглів. З вікон номерів готелю відкриваються види або на блакитне море, або ж на живописний ліс. У заростях поруч з готелем живуть гібони, перелітають з гілки на гілку екзотичні птахи, бігають бурундучки і навіть ходять варани. По суті, вся ця живність мешкає чи не на території самого готелю.

Багато туристи зізнаються у своїх відгуках в тому, що, вирушаючи в Шрі-Ланку в один з найдешевших готелів Негомбо, зовсім не очікували побачити всі ці незвичайні тропічні чудеса. Про харчування в готелі

Знімати номери в готелі Sea Drift (Негомбо, Шрі-Ланка) можна, в тому числі, і з сніданками. Обіди та вечері в готелі туристам, на жаль, не пропонуються. Їдальня в цьому комплексі обладнана невелика, але, судячи за відгуками відпочиваючих, досить затишна. Щодо пропонованих в готелі сніданків в Мережі є в основному тільки непогані відгуки. Меню у цьому готелі не дуже різноманітне, але готують тут досить смачно. При цьому самі страви постояльцям пропонуються завжди свіжі і не остиглі.Кафе в місті

Пообідати або повечеряти мешканці готелю можуть місті. Хороших кафе, у тому числі і розташованих неподалік від готелю, тут є чимало. Можна також купити сирих продуктів і попросити господарів готелю їх приготувати. В цьому своїм мешканцям власники комплексу, які проживають прямо на його території, зазвичай не відмовляють. Готує ж дружина господаря готелю, судячи з відгуків, дуже добре.

У місті постояльці готелю мають можливість придбати свіжу рибу, овочі, м'ясо, морепродукти, курку і пр. За креветками досвідчені туристи рекомендують новачкам з'їздити в Галле. Що являє собою пляж комплексу?

Щоб дістатися до моря, мешканцям Sea Drift Hotel нужно просто вийти в хвіртку, повернути направо і подолати кілька десятків метрів по прямій. Розташована ця готель навпроти центру місцевого пляжу. Купатися в цьому місці, судячи за відгуками туристів, досить зручно.

Хороша думка у туристів про пляжі готелю склалося в тому числі й тому, що вода в море тут завжди спокійна. Яка погода на Шрі-Ланці в листопаді-квітні ні стояла (або навіть у сезон дощів), больших хвиль в цьому місці практично не буває ніколи. Справа в тому, що пляж готелю надійно захищений рифом. Вода в море в цьому місці, судячи за відгуками відпочиваючих, має просто нереально красивий колір. Народу на пляжі, розташованому навпроти готелю, зазвичай не буває занадто багато. Відпочивати тут туристи можуть практично в повній тиші.

Пляж покритий комплексу м'яким піском. Тому засмагати тут також можна з комфортом. Пляжні рушники постояльцям у готелі Sea Drift Hotel, на жаль, не видаються. Але господарі дозволяють брати до моря ті, що призначені для душових. В подальшому рушник можна просто поміняти.

Екскурсії

Вибирають для проживання в Негомбо готель Sea Drift Hotel пробично ті туристи, які люблять як позасмагати на пісочку і скупатися в морі, так і відвідати на курорті різного роду цікаві місця. Пам'яток ж на Шрі-Ланці дійсно є дуже багато.

Приміром, постояльці готелю Sea Drift Hotel часто відвідують в цій країні Сігірію. По-іншому цю скелю називають також Левової фортецею. Коли один з місцевих правителів розпорядився зробити з цього природного об'єкта неприступний палац. І ще сьогодні піднімаються на скелю туристи можуть бачити залишки штучним чином споруджених левових лап. По дорозі до Сигирии з Негомбо екскурсоводи завозять туристів ще кілька цікавих як в культурному, так і в історичному плані місць.

Власного екскурсійного бюро у двозірковому готелі Sea Drift Hotel, дозвичайно ж, немає. Але досвідчені туристи щодо міні-поїздок по країні радять обов'язково проконсультуватися з її господарями. Власники готелю дають своїм мешканцям в цьому плані зазвичай дуже навіть слушні поради.

Замість висновку

Таким чином, незважаючи на деяку простоту обстановки номерів і не особливо нав'язливий сервіс, час провести туристи в готелі Sea Drift Hotel можуть дуже навіть непогано. У будь-якому випадку відпустка у Шрі-Ланці та в цьому готелі напевно запам'ятається відпочиваючим надовго і з позитивної сторони. Атмосфера в цьому комплексі дійсно панує дуже душевна. Природа ж його оточує насправді розкішна. Але, звичайно ж, тим туристам, які на відпочинок в Шрі-Ланці шукають в тому числі і комфорту, варто підібрати для себе все ж готель подорожче і зручніше.

подробнее )

Дивовижний містечко Доброта в Чорногорії

Дивовижний містечко Доброта в Чорногорії

Подорожуючи по Чорногорії, можна відкривати для себе нові грані цієї мальовничої країни. У кожному новому населеному пункті ви не втомитеся дивуватися і захоплюватися красою природи і архітектурою. Селище з чудовим назвою Доброта в Чорногорії – це унікальне місце, яке обов'язково варто відвідати туристам. Чому? Про це поговоримо докладніше.

Де знайти Доброту?

Населений пункт з таким милим для російського сприйняття назвою виділяється в окремий селище тільки умовно. Насправді він входить до складу міста Котор і плавно в нього переходить.

Доброта (Чорногорія) – невелике містечко, чисельність населення якого ледве перевищує 8 тисяч осіб. Місцеві жителі користуються популярністю свого селища і активно здають апартаменти для приїжджих відпочиваючих. При цьому на пляжах і в активних туристичних зонах, під час сезону, корінне населення не зустрінеш. Вони терпляче «перечікують» наплив приїжджих, а потім повертаються до свого нормального життя.

Природні багатства

Доброта знаходиться на березі Которської затоки. Населений пункт має витягнуту, довгу форму. Тут є набережна на березі затоки, протяжністю близько 7 кілометрів, і житлові будівлі навколо неї.

У Доброті немає піщаних або галькових пляжів. Відпочивають туристи прямо на численних пірсах, розміщуючи там шезлонги і лежаки. Купатися у воді можна пірнаючи з пірсів або спускаючись по спеціально обладнаним сходами. Которська затока - це одне з улюблених місць відпочинку в районі Адріатики для багатьох туристів, хоча тут немає багатолюдних пляжів.

З-за відсутності пологого піщаного або галькового дна, Доброта в Чорногорії популярна для власників яхт та іншого водного транспорту. Плавзасоби «паркують» прямо під вікнами квартир, що нерідко можна спостерігати на цьому курорті.

Дивовижний клімат цих місць забезпечують гірські схили, які оточують Доброту. Повітря тут завжди чистий і прозорий, а клімат – помірно м'який. Місцевість оточена оливковими і цитрусовими садами, що не тільки красиво, але і дуже корисно для здоров'я. Одна прогулянка по цим дивним місцях і можна зарядитися бадьорістю і позитивом на довгий час.

Що подивитись в цих місцях?

Своїми пам'ятками Доброта Чорногорії зобов'язана періоду розквіту цієї місцевості, який припав на початок XVIII століття. Тоді тутешнє узбережжя було популярно серед багатих моряків і судновласників, які не тільки зупинялися у мальовничому куточку Чорногорії, але й будували тут розкішні будинки і храми.

До сьогоднішніх днів споруди тих часів дійшли у вигляді історичних пам'яток, цікавих споруд і замків, які незмінно приваблюють туристів своєю старовиною та автентичністю.

Але незмінною родзинкою Доброти залишаються релігійні споруди: храми і церкви. Вони вражають своєю монументальністю в поєднанні з простотою. Відгуки про Доброту (Чорногорія) в більшості випадків позитивні. Всі, хто тут побував хоч раз, хочуть повернутись сюди знову. Зі знакових місць, часто відвідуваних туристами, варто відзначити: церква святого Євстафія;палаци Радоничей і Милошевичей;церква святого Матвія.Про що потрібно знати?

В силу особливостей розташування та історичного розвитку, інфраструктура Доброти може виявитися недостатньо розвиненою для досвідчених туристів.

У цій місцевості є і магазини, і ресторани, але в невеликій кількості і з обмеженим асортиментом. Також на цьому курорті може здатися дещо нудно любителям активних нічних розваг.

Доброта в Чорногорії – це ідеальне місце для сімейного відпочинку, а також для тих, хто втомився від повсякденної суєти і галасливих туристичних розваг. Приїхавши в цей спокійний куточок Чорногорії, ви зможете насолодитися неповторним повітрям, побути в самоті серед цитрусових і маслинових дерев і доторкнутися до історії цих дивовижних місць.

подробнее )

Intercontinental Abu Dhabi 5 (ОАЕ): опис та фото

Intercontinental Abu Dhabi 5 (ОАЕ): опис та фото

Прекрасний готель, що можливе проведення кращого відпустки на рівні п'яти зірок, – це Intercontinental Abu-Dhabi 5*. У ньому щороку відпочивають тільки ті мандрівники, які цінують розкішні умови для проживання і обслуговування на вищому рівні.Загальна інформація

Intercontinental Abu-Dhabi 5* був побудований досить давно - в 1980 році, однак настільки довгий його існування тільки сприяє зростанню неймовірної популярності даного місця для відпочинку. Для того щоб зберегти гарний і свіжий вигляд його основного корпусу, тут регулярно проводяться різні реконструкції та реновації. На думку туристів, готель прекрасно оснащений з технічної сторони: у всіх апартаментах є індивідуальні кондиціонери, які дозволяють відчувати себе комфортно кожному гостю, що відпочиває в його апартаментах за будь-якої погоди на вулиці.

Місце розташування

Intercontinental Abu-Dhabi 5* знаходиться в центральній частині найбільшого мегаполісу, в самому цінному для туриста місці - на березі моря. Звідси до центрального аеропорту, розташованого в Абу-Дабі, всього лише 35 кілометрів, а до того, що знаходиться в Дубаї - 160 км. Всі постояльці, які прибувають з інших держав, у своїх путівки мають квиток на рейси літаків до аеропорту Абу-Дабі - звідси їх забирає автомобіль, що надає послугу трансферу.

Всі кращі місця для розваг і пляжі зосереджені в околицях даного готелю. Туристи, які відпочивають тут, нерідко діляться різним досвідом відвідування тих чи інших місць, серед яких великою популярністю користуються місцеві ресторани і бари, а також нічні клуби. Нерідко постояльці відвідують спа-центр, який розташовується по сусідству з готелем, а також The Bayshore Beach Club. Номери

В офіційному описі готелю Intercontinental Abu-Dhabi 5* представлено 390 квартир, які розташовуються в одному великому 19-поверховому корпусі. З усього наведеного кількості квартир всього лише 198 призначені для некурців - в інших куріння дозволено.

Всі представлені у фонді апартаменти діляться на дві категорії: Deluxe і Club Room. Апартаменти групи Deluxe так само поділяються на два типи в залежності від того, на яку сторону виходять вікна (на море або околиці мегаполісу).

У всіх номерах, незалежно від категорії, встановлена тільки сучасні меблі, тут також зроблено свіжий ремонт. Туристи відзначають прекрасний інтер'єр, що представлений в кімнатах - він виконаний без використання яскравих фарб, з великою кількістю дорогих матеріалів: дерева, оксамиту і скла.

У номерах в обов'язковому порядку є розкішна ванна кімната, яка знаходиться окремо від санвузла. У ній є чудове місце для купання з вбудованим гідромасажем, а також кілька тумб, в яких зберігаються лазневі приналежності, халати і тапочки. Рушники, представлені тут, замінюються на нові тричі на тиждень.Deluxe

В описі Intercontinental Abu-Dhabi 5* говориться, що апартаментів категорії "Deluxe" тут представлено переважну більшість - 227. Всі вони оформлені досить красиво, так як останнє оновлення було проведено відносно недавно - в 2007 році. Такі апартаменти представлені однокімнатними номерами, розміщеними на площі 41 кв. м.

Розраховані такі номери на пару постояльців, для яких відведено великі двоспальні ліжка, до того ж, досить високі. При необхідності тут може бути надано спальне місце для третьої людини - на розкладний і дуже комфортабельною софі. В кімнаті є величезний бар, виконаний з дерева дорогий червоної породи, в його центр вмонтовано велике дзеркало, а також кілька шаф для зберігання одягу. Біля великого вікна, з якого відкривається прекрасний вид на місто або море (залежно від прихильності номери) встановлена комфортабельна зона для відпочинку, представлена двома великими кріслами, софою і невеликим журнальним столиком.

Що стосується технічного оснащення, то в кімнатах такого класу є великий плазмовий телевізор з можливістю перегляду російських каналів, сейф, а також фен. При бажанні постояльці можуть запросити сюди встановлення міні-бар з прохолодними напоями, а також скористатися телефоном для зв'язку з іншими країнами - це також оплачується за встановленим тарифом.

Загальна колірна гамма, в якій представлений інтер'єр, відзначається багатьма - це благородне поєднання оливкової оксамиту і дерева. Підлога тут вистелені ковроліном приглушеного зеленого кольору.

Club Room

105 номерів площею 41 кв. м. пропонують відпочинок в умовах підвищеної комфортності. Вони являють собою однокімнатні простору з видом на море і можливістю самостійного приготування гарячих напоїв, для чого тут влаштована спеціальна підстанція. Мешканці таких квартир Intercontinental Abu-Dhabi 5* мають можливість безкоштовного доступу у Club Lounge, де проходять самі галасливі і веселі нічні заходи.

В даних апартаментах також передбачено місце для розміщення трьох постояльців. Тут для них представлено два ліжка, одне з яких двоспальне, а друга - односпальне. Всі вони мають ортопедичні матраци, а також гіпоалергенне білизна. При бажанні, на платній основі тут також можна обладнати додаткове місце - розкладний софі. В інтер'єрі таких квартир є місце для відпочинку, де туристи рекомендують розпивати улюблені напої з видом на море або найбільший мегаполіс.

З технічної точки зору, дані апартаменти оснащені так само чудово, як і ті, що представлені в категорії Deluxe.

Умови для проживання дітей

Деякі мандрівники, які віддають перевагу відпочивати разом зі своїми дітьми, зупиняючись у готелі Intercontinental Abu-Dhabi 5*, залишаються задоволеними умовами, наданими на його території для малюків. За їх словами, всі можливості досить доречні і їх цілком достатньо для того, щоб дітям було не тільки комфортно, але і безпечно знаходитися тут.

Всі малюки, які приїжджають на відпочинок в даний готель з батьками, можуть бути безоплатно розміщені на спеціальних ліжках типу "манеж", що встановлюються в апартаменти будь-якого типу абсолютно безкоштовно. Для того, щоб їх надали, необхідно створити попередній запит, так як кількість спальних місць даного типу в готелі обмежена.

На відкритій території малюки можуть дуже активно і весело проводити свій час в невеликому басейні, де є система автоматичного підігріву води, яка спрацьовує при зміні погоди в гіршу сторону, що трапляється досить рідко. Недалеко від аквазони для малюків є майданчик, чудово обладнана для їх активного проведення часу.

В частині харчування також передбачені деякі особливості. Зокрема, це стосується надання спеціальних місць для сидіння дітей в ресторані, а також окремого меню, в якому представлені тільки самі апетитні та корисні страви.Харчування

В Intercontinental Abu-Dhabi 5* (Абу-Дабі) є шість ресторанів, в яких щодня сервірується "шведський стіл" для тих постояльців, що відпочивають за концепцією "все включено". У загальному потоці відгуків туристів про даному місці для відпочинку можна зустріти величезну кількість коментарів, адресованих того, яке відмінне харчування надається тут постояльцям. В кожному закладі готують їжу різних видів. Особливо популярними серед гостей є приготовлені особливим чином морепродукти, що подають у ресторані Aquarius - багато туристи рекомендують неодмінно завітати сюди і покуштувати пропоновану в меню їжу. Великою популярністю також користуються такі ресторани, як Belgian Beer, The Bayshore і Chamas Churrascaria Brazilian style BBQ.

Окрему увагу постояльців Intercontinental Abu-Dhabi 5* у відгуках приділяється барів, яких на території корпусу налічується три, ще один розташований в межах яхт-клубу, що знаходиться на береговій лінії. У барах подаються оригінальні коктейлі, приготовані вигадливими майстрами своєї справи, а також інші напої - серед них є як алкогольні, так і безалкогольні. При бажанні, гості мають можливість скуштувати тут закуски і східні десерти, приготовані за старовинним арабським традицій.

Для бізнесу

Туристи, що відпочивають в готелі, нерідко знаходяться в його межах з діловим візитом. Дуже часто вони змушені організовувати тут ділові заходи різного характеру: зустрічі з партнерами по бізнесу, проведення презентацій, а також проводити невеликі або, навпаки, масштабні урочистості.

У загальній складності на території корпусу Intercontinental Abu-Dhabi 5* представлено сім конференц-залів, у кожному з яких може розміститися різну кількість гостей: від 70 до 1200. Всі вони обладнані новими меблями, виконаної з дерева дорогої породи з додавання шкіри. Крім цього, всі майданчики ретельно обладнані світловою та звуковою технікою, що неодмінно оцінюється людьми, що беруть їх в оренду.Послуги

У готелі Intercontinental Abu-Dhabi 5* (ОАЕ/Абу-Дабі) надається широкий спектр послуг, якими туристи можуть користуватися в будь-який час.

Зокрема тут цілодобово працює стійка ресепшн, за якою знаходяться адміністратори. До них постояльці завжди можуть звернутися за роз'ясненням будь-якого питання, пов'язаного з проживанням або місцезнаходженням об'єктів інфраструктури. Вони також можуть викликати таксі, в разі необхідності або зробити "дзвінок-будильник" у призначений постояльцем час. Багато гостей Intercontinental Abu-Dhabi 5* у відгуках помічають позитивними коментарями те обставина, що деякі адміністратори непогано володіють російською мовою, завдяки чому з ними значно полегшується ведення діалогу для мандрівників із країн СНД.

На першому поверсі корпусу працює пункт обміну валют, а також банкомат - тут завжди можна отримати готівкові кошти. Присутність в гаманці туриста "живих" грошей зовсім не обов'язково, так як готель приймає до оплати кредитні карти міжнародного типу.

У корпусі Intercontinental Abu-Dhabi 5* (ОАЕ/Abu-Dhabi) також є декілька магазинів, у яких постояльці можуть прикупити цікаві товари арабського виробництва не тільки для себе, але і для рідних і друзів.Аквазона

На відкритій території готелю є аквазона. Судячи з відгуків про Intercontinental Abu-Dhabi 5*, туристи дуже люблять її відвідувати, особливо у найспекотніші дні. Тут є відмінна відкрита тераса, повністю встановлена великими дуже зручними шезлонгами і пляжними парасольками. Гості даного місця для відпочинку під час перебування на сонячній терасі люблять не тільки загоряти, але і займатися читанням улюбленої літератури. Тут також можна випити парочку яскравих коктейлів, які пропонуються в барі.

У центральній частині тераси розташовується великий басейн, в якому є кришталево чиста вода. Вона нагрівається під впливом сонячних променів, внаслідок чого постояльці рекомендують відвідувати аквазону в період з десятої години ранку до сьомої-восьмої вечора.

Зона спа-процедур

На багатьох фото Intercontinental Abu-Dhabi 5* можна спостерігати чудову спа-зону, яка є в межах основного корпусу готелю. На її території надається цілий комплекс косметичних та масажних послуг, якими дуже люблять користуватися постояльці. Всі вони є платними, але це не робить їх менш популярними.

Туристи в своїх відгуках розповідають про те, що тут масаж проводиться тільки професійними майстрами цього мистецтва, причому з абсолютно унікальним технологіям. Що стосується косметичних процедур, то вони також супроводжуються відгуками про приголомшливі результати.

У спа-центрі є прекрасна парна, де гості мають можливість скористатися послугами пармейстеров, які точно знають, як відрегулювати гарячу температуру таким чином, щоб процес випарювання позитивно позначилося на загальному стані шкіри і всього організму.

Пляж

Постояльці готелю можуть відвідувати пляжну смугу, яка розташована на території Intercontinental Abu-Dhabi Hotel 5*. Про неї також сказано чимало відгуків, причому в більшості їх йдеться про прекрасне пристрої даного місця, а також про чистоту пляжу і моря. Особливістю пляжу є те, що за безпекою на ньому цілодобово стежить берегова охорона. На його території також є яхт-клуб, де туристи можуть орендувати судно і відправитися на ньому на недовгий час у відкрите море.

При бажанні відпочиваючі можуть розміститися на зручних лежаках, під великими парасолями. Тут також є можливість скористатися матрацами і рушниками на безкоштовній основі.

Що стосується розваг, то вздовж берегової лінії їх чимало. Особливо вони припадуть до смаку шанувальникам екстремальних видів водного спорту. Зокрема тут можна опуститися під воду з аквалангом і насолодитися красотами прибережних місць під керівництвом професійного інструктора. Крім цього, туристи можуть покататися тут на водних лижах, освоїти серфінг, а також опинитися в повітрі з парашутом.

Буваючи тут, мандрівники отримують масу емоцій та позитивних вражень від відпочинку. Туристи з різних куточків світу діляться ними в своїх особистих блогах, а також на сайтах, рекомендуючи поїхати сюди своїм друзям та рідним людям. Що стосується вартості путівки, то тижневий відпочинок удвох в даному місці обходиться близько 250000 рублів - це, на думку більшості, досить прийнятна вартість за пропоновані умови.

подробнее )

The Emerald Cove Koh Chang 5* (Таїланд, о. Чанг ): опис, фото та відгуки туристів

The Emerald Cove Koh Chang 5* (Таїланд, о. Чанг ): опис, фото та відгуки туристів

Таїланд в останні роки набирає велику популярність у туристів з Росії, втомлених від традиційних курортів Туреччини і Єгипту. Ця екзотична країна приваблює мандрівників своєю оригінальною культурою, первозданною природою і унікальною кухнею. А ще тут можна знайти найчистіші піщані пляжі і стародавні історичні пам'ятки. При цьому зняти номер у готелі можна за невелику суму. Однак і для любителів респектабельного відпочинку в Таїланді знайдуться розкішні готелі. Одним з них є комплекс The Emerald Cove Koh Chang Hotel. Розповімо про нього детальніше в цій статті. Особливості відпочинку на острові Чанг

Вибираючи курорти Таїланду для майбутньої відпустки, варто насамперед орієнтуватися на його спрямованість. Так, острів Чанг чудово підійде для спокійного і усамітненого відпочинку, сюди приїжджають любителі первозданної природи. При цьому він абсолютно не пристосований для нічного життя. Тут немає барів і клубів, величезних торгових центрів, атракціонів та інших розважальних інфраструктурних об'єктів. Тому і готель Emerald Cove Koh Chang 5* більше орієнтований на спокійний і розмірений відпочинок.

Чанг - це другий за величиною острів країни. Туристи, як правило, спочатку прилітають в Бангкок, а вже звідти добиратися до курорту. Найпростіший шлях - пересісти на літак внутрішніх ліній. Рейси вилітають з аеропорту 2-3 рази в день. Середній час шляху становить близько 1 години. Також добратися можна і на поромі. Для цього необхідно спочатку виїхати зі столиці до пристані. Дорога до неї займе близько 4-5 годин, а сам шлях на поромі відніме у туристів приблизно 40 хвилин.

Найпопулярніші пляжі курорту розташовані на західному узбережжі острова. Там же набагато сильніше розвинена інфраструктура. Для туристів відкрито безліч ресторанів і кафе, де подають страви місцевої кухні. Є і невеликі магазини, сувенірні лавки, а також масажні салони та екскурсійні бюро. При необхідності можна відвідати госпіталь, поліцейську ділянку і відділення місцевого банку. Приїжджаючи сюди, обов'язково побувайте на місцевих водоспадах: Клонг-Плю, Клонг-Нуенг і каскаді Конгои. З визначних пам'яток варто відзначити знамениту село слонів, а також китайські та буддистські храми.Загальна інформація про готель

Респектабельний комплекс The Emerald Cove Koh Chang 5* ідеально підійде для спокійного відпочинку в колі сім'ї. Він був побудований в 2004 році, на самому березі моря і розміщується на великій території, площа якої становить 16 000 кв. м. На ній розташовується кілька корпусів, оформлених в тайському стилі, олімпійський басейн, масажний салон та інші об'єкти інфраструктури. На території готелю всюди ростуть тропічні дерева, чагарники і квіти. Насолодитися природою туристи можуть, прогулюючись затишними пішохідних доріжках. У готелю є власний ділянку пляжу. Номерний фонд готелю пропонує постояльцям 165 номерів, що відрізняються за площею та зручностей.

Приїжджаючи сюди, варто знати, що місцевий персонал не говорить російською мовою. Велика частина співробітників непогано розуміє англійська, німецька або китайський. При заселенні від постояльців буде потрібно документ, що підтверджує особу, з фотографією, а також страхову заставу за кожен номер - 5000 тайських батів (близько 9000 рублів). Він повністю повертається після закінчення відпочинку та перевірки апартаментів. Внести його можна і готівкою, і за допомогою банківської карти.

Заселення в номери тут проходить з 14:00 і до півночі. Однак при необхідності туристів можуть зареєструвати раніше покладеного терміну, якщо в готелі є вільні номери. Звільнити апартаменти в останній день відпустки потрібно до полудня. Заборонено привозити з собою будь-яких домашніх тварин.Місце розташування і довколишні пам'ятки

Комплекс Emerald Cove Resort Koh Chang 5* розташований на західному узбережжі острова Чанг, яка славиться кращими піщаними пляжами і розвиненою інфраструктурою. Так як він побудований прямо на березі моря, то дорога до пляжу займе всього кілька хвилин. Щоб дістатися до пірса, туристам доведеться витратити приблизно півгодини. Готель знаходиться в тихому і затишному місці, тому швидко дійти до центральної частини курорту не вийде.

Найближчий аеропорт знаходиться в провінції Трат і віддалений від готелю на 25 км. Але найчастіше туристи добираються до Emerald Cove Koh Chang 5* на поромі, який пришвартовується до пірсу. Як правило, у вартість путівки входить трансфер, тому у відпочиваючих не виникає проблем з пошуком дороги до готелю.

У 200 метрах від комплексу знаходиться супермаркет, а в півкілометра - місцевий ресторан і бар. Також постояльці нерідко відвідують наступні пам'ятки:водоспад Клонг-Плю (3,2 км);національний парк Му-Ко-Чанг (4,7 км);рибальське село (8,6 км).Номерний фонд готелю

Апартаменти готелю Amari Emerald Cove Koh Chang 5* відрізняються великою площею і розкішним інтер'єром, виконаним в європейському стилі. Всі номери готелю були повністю відремонтовані в 2014 році. Постояльцям надається цілодобова доставка їжі і напоїв в номер за запитом. Покоївки щодня прибирають в приміщеннях, а також міняють постільну білизну і рушники. При необхідності туристам надаються апартаменти для інвалідів і некурящих людей.

Житловий фонд готелю представлений наступними категоріями апартаментів:Deluxe Room - номери, призначені для проживання двох дорослих та дитини. Вони складаються із спальні, окремою ванною та відкритої тераси. Площа номера складає 40 м2, а балкону - 10 м2. Вікна більшої частини квартир виходять на гори, але за окрему плату надаються приміщення з боковим видом на море.Suite - просторі номери, в яких можуть проживати відразу 4 дорослих туриста. Складаються з вітальні і спальні, з'єднаних загальною дверима, двох окремих ванних кімнат і двох терас. При цьому деякі апартаменти не мають балконів. Загальна площа - 106 кв. м. З вікон відкривається панорамний на гори або море.

Частина номерів Suite Deluxe і з'єднані між собою міжкімнатними дверима, дозволяючи туристам заселятися в номери з двома і трьома спальнями.Додаткові зручності у номерах

Так як готель The Emerald Cove Koh Chang вважається п'ятизірковим комплексом, то постояльці можуть розраховувати не тільки на стандартну меблювання номерів, але і на велике кількість додаткових зручностей. Однак деякі з них все надаються за окрему плату.

Перерахуємо обладнання, яким гості можуть скористатися, відпочиваючи тут:електронний сейф для зберігання документів і цінних речей;індивідуальний кондиціонер в кожній житловій кімнаті;посуд і продукти для приготування чаю або кави, електричний чайник;обідній гарнітур;плазмовий телевізор з набором супутникових каналів;міні-бар - його наповнення надається за запитом за окрему плату;халат і тапочки для кожного постояльця;вбудований фен у ванній кімнаті;безкоштовний Wi-Fi у всіх номерах;прасувальна дошка - надається за запитом.

Пляж і басейн

У готелі Emerald Cove Koh Chang 5* Ко Чанг є власний ділянку узбережжя, відстань до якого становить приблизно 100 метрів. Пляж повністю піщаний, при цьому його регулярно прибирають і викидають сміття, тому тут можна відпочивати навіть з маленькими дітьми. Море теж чисте, а вхід до нього пологий. Крім того, поряд з готелем знаходиться кораловий риф, тому на пляжі можна не тільки поплавати, але і зайнятися дайвінгом. Всі постояльці комплексу можуть безкоштовно скористатися лежаками і сонцезахисними парасолями, а також взяти на ресепшені пляжні рушники. Стороннім на територію готелю входити суворо заборонено.

Олімпійський басейн довжиною близько 50 метрів - ще одна гордість комплексу. Він наповнений прісною водою, яку регулярно очищають. Його прикрашає масивна фігура буддійського божества, а частина водойми обладнана джакузі. Поруч з басейном розташований майданчик для засмаги, на якій розміщені шезлонги з парасольками. Ними теж можна скористатися абсолютно безкоштовно. Він працює щодня з 06:00 і до півночі, тому тут можна не тільки позасмагати, але і полежати під зоряним небом.SPA-процедури і спорт

Готель The Emerald Cove Koh Chang розрахований на туристів, що віддають перевагу спокійному відпочинку, тому тут є чимало варіантів розміреного дозвілля. Окремо варто виділити спа-салон, який розташований прямо на узбережжі моря. За окрему плату відпочиваючі можуть отримати курс тайського масажу. При цьому одне відвідування протягом години надається безкоштовно. Також на території готелю для постояльців проводяться групові заняття з йоги, водної гімнастики і тайського боксу. У будь-який час можна відвідати і тренажерний зал.

Досить багато тут варіантів і для активного відпочинку. Наприклад, туристи можуть зайнятися дайвінгом, але за обладнання та уроки доведеться платити окремо. Відкриті майданчики для гри у пляжний волейбол і настільний теніс. На пляжі можна орендувати обладнання для парусного спорту.Інші варіанти розваг

Комплекс The Emerald Cove Koh Chang не має власної розважальної програми. Приїжджаючи сюди, деякі туристи опиняються розчаровані відсутністю анімації. Нічні дискотеки тут теж не проводяться, тому в темний час доби на території готелю, як правило, дуже тихо.

Відпочити постояльці можуть в ігровій кімнаті, де розташовуються комп'ютери і приставки з відеоіграми. Для туристів, які втомилися від спеки, працює куточок для читання, оснащений м'якими диванами і кондиціонерами. Правда, література представлена в основному на тайському, китайською та англійською мовою, тому гостям з Росії знайти там відповідну книгу буде непросто.Харчування у готелі The Emerald Cove Koh Chang 5*

Багато туристів, що віддають перевагу спокійний пляжний відпочинок, не люблять залишати територію готелю і самостійно пересуватися по країні. Тому для них особливо важливо підібрати готель, що запропонує їм повноцінне харчування. Для них у комплексі Amari Emerald Cove Koh Chang пропонується повний пансіон, в який включені сніданки, обіди та вечері. Напої у вартість проживання не входять, тому за них доведеться доплачувати окремо. При бажанні також можна оплатити тільки сніданки, а в інший час харчуватися поза території готелю.

Туристи відзначають, що в меню готелю входить величезна кількість свіжих фруктів і морепродуктів. На сніданок, як правило, в основному ресторані накривають загальний шведський стіл. Для дітей виділяють окремий куточок з корисними стравами без спецій і інших шкідливих добавок. Вдень та увечері офіціанти обслуговують відвідувачів по меню. Всього на території готелю працює 3 ресторани, що пропонують тайську, інтернаціональну та італійську кухню. Їх відвідування оплачується окремо. Замовити напій, десерт або морозиво можна в барах. Усього їх два: біля басейну та лобі головного корпусу.Сервіс та послуги

Якість відпочинку також залежить від інфраструктури, яку може запропонувати своїм постояльцям готель. Так як готель The Emerald Cove Koh Chang - це п'ятизірковий комплекс, то і обслуговування тут проводиться на вищому рівні. Перерахуємо основні сервіси та послуги, якими можуть скористатися туристи під час відпочинку:бізнес-центр, що пропонує для ділових зустрічей 4 конференц-зали, які можуть вміщати в себе від 60 до 300 осіб;безкоштовний Wi-Fi - працює на всій території готелю;інтернет-клуб, де можна орендувати на час комп'ютер;сувенірний магазин та аптека;камери для зберігання багажу та обмін валюти на ресепшені;громадська автомобільна парковка поруч з готелем - залишити тут машину можна без попереднього бронювання безкоштовно;кабінет лікаря - кожен його прийом оплачується окремо;перукарня - розташовується у спа-центрі;туристичне бюро;пральня.

Умови розміщення з дітьми

Острів Чанг чудово підходить для сімейного відпочинку, так як він віддалений від курортів, відомих своїм бурхливим нічним життям. В готель The Emerald Cove Koh Chang досить часто приїжджають сім'ї з маленькими дітьми, яких тут завжди радо приймають. Малюків до 2 років розміщують на дитячих ліжечках, їх надають безкоштовно. Старші хлопці теж можуть отримати знижку на проживання, якщо будуть спати на батьківських ліжках.

З розваг у готелі є неглибокий басейн для дітей та ігровий майданчик. За окрему плату можна викликати в номер няню, яка доглядатиме за дітьми, поки відсутні їхні батьки.Позитивні відгуки про The Emerald Cove Koh Chang 5*

Готель користується великою популярністю у туристів, яким відпочинок тут дуже подобається. У своїх відгуках вони захоплено описують численні переваги комплексу й рекомендують іншим мандрівникам зупинитися тут. На думку постояльців, готель має наступні переваги:дуже доброзичливий і ввічливий персонал, який при цьому абсолютно не нав'язується і не вимагає чайових;красива, прибрана і доглянута територія;в готелі практично не зустрічаються комахи, тому що його співробітники регулярно проводять дезінфекцію;просторі номери зі свіжим ремонтом і новими меблями;відмінне місце розташування - поруч з готелем чимало кафе, магазинів і ресторанів.

Негативні відгуки

Рідкісний готель обходиться без критики. Не став винятком і комплекс The Emerald Cove Koh Chang. Відгуки, описують серйозні недоліки, зустрічають досить рідко. Однак невеликі недоліки в обслуговуванні все ж є. Перерахуємо основні мінуси, які виділяють постояльці готелю:у номерах, які розташовуються в одному корпусі з рестораном, сильно пахне сирістю і затхлістю;незручні старі подушки, усередині яких вже утворилися грудки з наповнювача;поверхнева прибирання номерів - покоївки не протирають пил під ліжками, тумбочками в інших важкодоступних місцях;в готелі відпочиває велика кількість китайців, які іноді сильно шумлять;поганий масаж в спа-салоні.

Готель Amari Emerald Cove Koh Chang користується популярністю у туристів. Його можна порекомендувати тим туристам, які віддають перевагу спокійному і респектабельний відпочинок.

подробнее )

Кращі кемпінги в Лермонтово

Кращі кемпінги в Лермонтово

Куди б вам хотілося відправитися влітку? Більшість росіян скаже: в Анапу, Туапсе або Сочі. Розкішні готелі і нічні розваги, кафе і ресторани - все це чекає гостей і обіцяє зробити відпустку незабутнім. А що робити тим, хто прагне простого відпочинку на лоні природи? Спеціально для романтиків є кемпінг в Лермонтово. Це село знамените своїм пляжем під назвою «Золотий берег». Він розтягнувся на 10 км, а вода тут чиста і прозора. Це не єдина місцева визначна пам'ятка.

Чим порадує Лермонтово

Другий знаменитий пляж називається «Центральний». Він розташувався вздовж набережної, на якій розміщені магазини, кафе і бари. Тут можна взяти напрокат спортивний інвентар і водну техніку. Є катамарани та водні мотоцикли, параплани, загалом, десятки способів полоскотати нерви. Не менш популярна і скеля Кисельова. З неї відкривається шикарний вид на море. Тут розташований самий популярний кемпінг в Лермонтово, а в 15 хвилинах - нудистки пляж, де можна позасмагати, сховавшись від чужих очей за скелями.

Тут ви отримуєте можливість спати під зірками і відпочивати від цивілізації, а зовсім недалеко розташувався величезний аквапарк, який називається «Чорномор». Тут величезний вибір місць громадського харчування. А можна відправитися на Тенгинские водоспади. Давайте продовжимо розглядати кемпінг в Лермонтово, а точніше, окремі стоянки та їх особливості.

«Єнот»: відпочинок в домашній обстановці

Одна з наймолодших стоянок для відпочинку в наметі. Але потрібно сказати, що сервіс приємно дивує. Це відмінний кемпінг в Лермонтово, господарі якого намагаються виконувати свою роботу максимально добре, а не просто збирати гроші з туристів. Кемпінг знаходиться на краю листяного лісу. Для відпочиваючих передбачені умивальники і туалети, крім того, господарі розділяють поняття «дикого відпочинку» і підтримують заборону на музику. У вольєрі живе єнот як символ кемпінгу. Правда, тут повно і диких. Вони приходять вечорами і з задоволенням ласують залишеної їжею. З мінусів можна відзначити, що цей кемпінг в Лермонтово розташований досить далеко від моря, приблизно в 15 хвилинах ходьби. Але якщо назад пішки повертатися не хочеться, зателефонуйте господарям, вони заберуть на машині. Кемпінг «Філат»

Розташувався він в 3 км від селища Лермонтово. Дуже комфортне місце для відпочинку з дітьми, завдяки піщаного пляжу і дрібному березі. Судячи з відгуків, протягом всього літнього сезону вас чекає чудовий відпочинок в Лермонтово. Кемпінг «Філат» - це скоріше база відпочинку, дуже комфортна. Тут можна зняти кімнату класу економ. Для самостійного приготування їжі обладнані дві загальні кухні. Душові і туалети розташовані на території кемпінгу, є зона відпочинку та альтанки з мангалами. Поруч розташований дитячий майданчик та місця для відпочинку в наметах. Крім цього, є котедж на 6 спальних місць з усіма зручностями. Тобто ви можете вибрати для себе найбільш підходящий вид відпочинку. Неподалік є кафе, яким можна скористатися, якщо не хочеться зв'язуватися з готуванням. Це по-домашньому затишний кемпінг в Лермонтово. Відгуки підкреслюють, що господарі дуже уважні і приємні. Вони дійсно намагаються зробити ваш відпустку кращим.

Кемпінг «Кубанець»

Судячи з численних відгуків, люди часто відпочивають тут щороку. Це відмінний кемпінг в Лермонтово (Краснодарський край). По суті, це ще одна база відпочинку. Притулок для тих, хто шукає тихого і спокійного відпустки, з немноголюдным пляжем. Територія знаходиться в ущелині між гір, поряд листяний ліс. Крім майданчики для кемпінгу, є затишні домки, повиті виноградною лозою і плетистими трояндами. У номерах усі зручності. Великий шафа для одягу, зручна постіль і відмінна сантехніка, завжди є гаряча вода. На базі є їдальня, де можна харчуватися три рази в день. Годують дуже смачно. А можна купувати продукти на сільгоспярмарку і готувати самостійно.

Що ще можна відзначити з плюсів? Розваги - до 23:00, вночі тиша. Якщо хочеться веселитися до ранку – поруч сам селище Лермонтово, де вистачає для цього можливостей. Вночі територія охороняється, сторож постійно робить обхід. Пляж у кемпінгу свій, дикий, а людей на ньому не занадто багато.

Кемпінг «Горизонт»

Відгуки Лермонтово (Краснодарський край) називають ідеальним місцем для того, щоб відпочити в тиші і спокої на лоні природи. Судячи з відгуків, це одна з найбільш комфортабельних баз. Розташована вона за адресою A-147, до центру міста 14 хвилин ходьби. Територія дуже чиста, є паркувальні місця під деревами для машин. На території гостям пропонується розміщення в таких номерах, як мобільний будинок і намет.

Тут є можливість замовити трансфер від і до аеропорту. Територія дуже зелена і доглянута, передбачений вільний доступ до інтернету. Обладнання для занять водними видами спорту можна взяти у адміністрації. Особливо добре проходить тут літній відпочинок, адже поблизу знаходиться пляж. Зовсім недалеко є місце для прекрасної риболовлі. За запитом здійснюється доставка продуктів. Не забувайте про те, що якщо ви берете з собою домашніх улюбленців, про це слід повідомити заздалегідь.

Відпочинок і пізнання світу

Якщо ви збираєтеся відпочивати з дітьми, то кемпінг «Арізона» в Лермонтово стане оптимальним вибором. Всіх відпочиваючих зустрічає особисто господар. Він проведе по території, покаже і розповість, що і де. Територія дуже чиста, затишна, доглянута. Тут є туалети і душові кабінки, вода і світло. Розетки розташовані на всіх стовпах, що дає можливість користуватися всіма необхідними приладами.

Територія чиста, багато розлогих дерев, а також відмінне кафе. На замовлення для вас приготують морську рибу і шашлик на вугіллі. Сюди часто приходять єноти, які з великим задоволенням ласують продуктами. Вся територія обладнана камерами і господар стежить за появою непрошених гостей. До моря всього кілька сходових прольотів. На пляжі є кабінки для переодягання. Покриття – велика галька. Море дуже чисте, причому сюди часто припливають дельфіни. На територію пускають з домашніми тваринами, що дуже радує.

Кемпінг «Кедр»

Розташований в центрі тихого курорту, в 300 метрах від пляжу. Вибір способу розміщення на території кемпінгу залежить виключно від ваших уподобань. Тут приймають заявки на колективний відпочинок дитячих груп. На території розташовані одноповерхові будиночки з кімнатами на 2 і 3 особи. Крім того, є місця для наметів з парковкою для автомобіля. Усім гостям надається річна обладнана кухня. Пляж розташований всього в 5 хвилинах ходьби, що дуже зручно для відпочинку з дітьми. Велика громадська їдальня дозволить повністю обійтися без самостійного приготування їжі.Автокемпінг «Дельфін»

Він розташований в 3 км від селища Лермонтово, у напрямку до Сочі. На території є продуктовий магазин, піщаний пляж знаходиться всього в 10 метрах від кемпінгу. Регулярно влаштовуються екскурсії до водоспадів, грязьові ванни. Поруч з ним є страусина ферма і канатна дорога. Вартість одного паркувального місця для автомобіля і намети - 400-550 рублів. В цю вартість входить душ, туалет і мангал. Якщо у вас немає свого намету, але хочеться насолодитися ночівлями під зірками, то можна взяти намет в оренду. Вартість - 150 рублів.

Замість висновку

Якщо вам набридли гостьові будинки на Чорноморському узбережжі, то ласкаво просимо на лоно природи, тобто на територію будь-кемпінгу. Фото Лермонтово дуже часто стає визначальним чинником. Бачачи, як тут гарно, туристи вже більше не шукають для себе інших варіантів. Більшість мандрівників зупиняє від таких поїздок відсутність елементарних зручностей, яких ви втрачаєте, вибираючи дикий відпочинок. Тут же вдало поєднується романтика дикого відпочинку і комфорт. Крім того, дикий відпочинок завжди є проблемним в плані безпеки. Розбивши намет, ви вже не підете від неї далеко, щоб не позбутися свого майна. На території кемпінгу чужих немає, встановлено відеоспостереження і є охорона. Часто господарі кемпінгу готові провести вас по базі і показати її переваги, після чого ви можете самі прийняти рішення, чи будете зупинятися тут чи підете далі.

подробнее )

Чим примітне село Біла Глина в Краснодарському краї

Чим примітне село Біла Глина в Краснодарському краї

Біла Глина Краснодарського краю – це невеличке гарне село, розташоване на березі річки Розсипна. Ще недавно це була звичайна тиха провінція, але зараз тут активно розвивається туризм, з'являється все більше місць для відпочинку і розваг. Все село кращає і кращає з кожним днем. До речі, це місце згадується в романі Михайла Шолохова «Тихий Дон».

Історія та економіка

Село Біла Глина Краснодарського краю було засновано в 1820 році воронезькими селянами. Свою назву воно отримало завдяки величезним покладів каоліну, який видобувають у ямах на березі річки. Ця глина відрізняється високою пластичністю і раніше використовувалася для виготовлення посуду. Сьогодні в селі живуть найвідоміші потомствені професіонали гончарної справи.

До складу району населений пункт увійшов в 1924 році і за дванадцять років існування побував у складі Південно-Східної області, Північно-Кавказького та Азово-чорноморського краю. Частиною ж Краснодарського краю село стало тільки восени 1937 року.

Економіка району базується на багатогалузевому землеробстві та переробної промисловості. Аграрний комплекс тут складають тринадцять господарств колективного сектору і чотириста селянських фермерських господарств. Великі займаються вирощуванням цукрових буряків, виробництвом м'яса, молока та насіння соняшнику. А одне з вузькоспеціалізованих підприємств зосереджено на плодових культурах.

З кожним роком в районі зростає культура землеробства, активно використовуються нові технології, що допомагає отримати відмінний урожай, навіть при не самих хороших кліматичних умовах. Фотографії села і останні новини можна подивитися на офіційному сайті названого регіону.

Розташування

Адміністративний центр Краснодарського краю – село Біла Глина, розташоване в двохстах кілометрах від Краснодара. На північно-сході вона межує з Целинским і Егорлыкским районах Ростовської області, на заході з Новопокровским районом Краснодарського краю, а на півдні з Красногвардійським районом Ставропольського краю.

Белоглинский район складається з чотирьох поселень – Новопавловского, Центрального, Успенського і села Біла Глина. Через район проходить залізниця «Краснодар-Волгоград» і дві автодороги, що зв'язують Ростов і Ставрополь, а також Сальськ і Тихорецьку.

Завдяки розвиненій мережі доріг, в село можна без проблем дістатися з будь-якого міста Кубані. А самий найближчий аеропорт розташований в Армавірі.

Карту Білої Глини Краснодарського краю без проблем можна подивитися в сервісах «Гугл карти» і «Яндекс карти», досить просто вбити потрібну адресу, будинок і вулицю.

Клімат

У селі Біла Глина Краснодарського краю помірно-континентальний клімат. Влітку середня температура тут не падає нижче 24?С, а взимку рідко буває менше -6?С. Відмітна риса – довгі посушливі періоди без опадів, наприклад весь лютий.Пам'ятки і розваги

Найпопулярніше місце як серед жителів, так і серед гостей, які приїхали в Білу Глину Краснодарського краю – це Аквапарк «Оазис», який включає в себе три басейни з атракціонами, кафе з доступними цінами і стоянку для автомобілів.

Інформація про ціни і режимі роботи доступна на офіційному сайті закладу. Так, у 2017 році ціна вхідного квитка для дорослого становила п'ятсот рублів, а для дітей – триста.

Пам'ятки, в повному розумінні цього слова, в районі відсутні, але тут є ряд слушних пам'яток культури, наприклад:музей першого героя СРСР, льотчика А. В. Ляпидевского;меморіал, присвячений пам'яті героїв загиблих у Великій Вітчизняній війні, встановлений в 1974 році;пам'ятник жертвам фашизму, який можна знайти в чотирьох кілометрах від адміністративного центру (саме на його території в 1942-1943 роках гітлерівськими військами було вбито понад 3500 тисяч невинних людей);пам'ятник молодому поколінню тридцятих років, зведений у 1995 році;пам'ятник збитому в 1942 році льотчику С. Білоусов.

Серед пам'яток архітектури виділяється побудоване ще в далекому 1903 році будівля загальноосвітньої школи, а також зведене на кошти землевласників в кінці вісімнадцятого століття будівля музична школи. Саме з балкона цього будинку в 1920 році виступав М. І. Калінін.Відпочинок

Центральна паркова алея – справжня гордість села, по красі вона не поступається алеях великих міст. Її затишок розташовує до приємного спокійного відпочинку і повільні прогулянки. Всі доріжки вимощені, а по обидва боки тягнуться квіти і дерева. В кінці алеї розташований цілорічно працює фонтан і меморіалу з вічним вогнем.

Береги численних річок (Розсипна, Меклета, Татарка і Калала) заросли очеретом, в яких водяться водоплавні птахи, тому в регіоні розвинена і популярна полювання і є кілька великих зарибнених водойм.

На території села працює історико-краєзнавчий музей, Будинок культури ім. Звягіна, кінотеатр під радянською назвою «Ударник», центральна і дитяча бібліотеки і спортивних комплекс.

подробнее )

Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут