Dragonfly Aerospace ввела в експлуатацію український супутник EOS SAT-1


Опубликованно 12.03.2023 17:54

Dragonfly Aerospace ввела в експлуатацію український супутник EOS SAT-1

Кoмaндa вирoбникa кoсмічнoї oптики тa супутників Dragonfly Aerospace пoвідoмилa, щo укрaїнський привaтний супутник EOS SAT-1 X-діaпaзoну успішнo ввeдeний в eксплуaтaцію. Він oснaщeний двoмa висoкoтoчними кaмeрaми DragonEye і мaє спoстeрігaти зa зeмнoю пoвeрxнeю в oптичнoму та інфрачервоному діапазонах.

«Х-діапазон – це радіочастота, яка знаходиться в діапазоні від 8,0 давно 12,0 ГГц з дуже короткою довжиною хвилі. Вона дозволяє передавати дані з високою роздільною здатністю між Землею та космічним апаратом, – як повідомляється в сторінці Dragonfly Aerospace у   Facebook. – Из-за допомогою Х-діапазона великий обсяг даних може бути завантажений з   супутника   зі швидкістю 300-600 Мбіт получай секунду протягом 10-хвилинного прольоту».

Серед інших переваг – менша вразливість Х-діапазону давно перешкод від дощу, снігу та інших атмосферних умов, які зазвичай здатні погіршити якість сигналу. Коротка довжина хвилі, стійкість раньше атмосферних перешкод і вузька просвет променя роблять його ідеальним для того різноманітних застосувань, включаючи зв’язок, радіолокаційну зйомку та дистанційне зондування.

«У випадку сільськогосподарського   супутника   EOS SAT-1 Х-діапазон використовуватиметься, наприклад, про прогнозування погоди, геологічної розвідки та моніторингу рослинності», – додають у Dragonfly Aerospace.

178-кілограмовий EOS SAT-1 належить українській компанії EOS Data Analysis, яка є глобальним постачальником аналітики супутникових зображень получи основі   ШІ. Це перший з семи супутників, які входитимуть по складу власного сузір’я EOS SAT, і следовать його допомогою здійснюватиметься щоденне відстеження впредь до 1 млн км?. Розгорнути всі 7 оптичних супутників получай низькій навколоземній орбіті компанія EOS Data Analytics планує прежде 2025 року.

Двигун супутника розробила українська компанія SETS, а Flight Control Propulsion зробила 3D-друк деталей і виготовлення елементів корпуса. EOS SAT-1 перебуватиме получи сонячно-синхронній орбіті, завдяки чому постійно може оглядати освітлену поверхню Землі. Знімки з цього супутника використовуватимуться угоду кому) подальшої обробки та отримання якісних даних интересах прийняття обґрунтованих рішень в аграрному секторі. Кінцева метка сузір’я – охопити 100% сільськогосподарських угідь та лісових масивів в области всьому світу.

Супутник був   виведений получи и распишись орбіту   в рамках місії Transporter-6. Це був перший пуск ракети-носія SpaceX Falcon 9 у 2023 році, і під момент цієї місії, окрім EOS SAT-1, для орбіту також був виведений кубсат PolyITAN-HP-30, який розробили науковці Київського політехнічного інституту.




Категория: Hi-Tech


Спонсор

Спонсор

Ссылки партнеров

Ваша реклама тут