Рівно 10 років тому Динамо і Шахтар зустрічалися в півфіналі Кубка УЄФА

Опубликованно 28.07.2019 03:15

Сезон-2008/09 — пік розвитку українського футболу. Спершу три українських команди брали участь у чвертьфіналі Кубка УЄФА (сучасна назва Ліга Європи) — Шахтар, Динамо та Металіст. Дві останніх, до речі, грали між собою.

У півфіналі турніру вже в очному матчі зустрілися Динамо і Шахтар. Рівно 10 років тому і відбувся перший півфінальний матч Кубка УЄФА між двома найсильнішими командами України. Тоді в Києві Артем Мілевський відкрив рахунок в середині першого тайму, а в другому "гірникам" вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Фернандіньо. В результаті, команди зіграли нічию — 1:1.

Донецький Шахтар на своєму YouTube-каналі покаже повтор того поєдинку. Початок о 16:00.

Нагадаємо, що у повторній грі в Донецьку Шахтар "обіграв" Динамо " (2:1) і вийшов у фінал на німецький Вердер, де також здобув перемогу з рахунком (2:1).

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.

Категория: Спорт